İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mükemmel bir forum sitesi için ekip kurulacak

Jas-Q

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.

Yeni açtığım bir webmaster forumuna ekip arıyorum.

Forumu iyi bir noktaya getirme amacındayım. Fakat mevcut bir ekip olmadığı için tek başıma güçlük çekiyorum. Bazı eksiklikleri tamamlamak için ekibe ihtiyacım var.

İyi bir ekip ile başarıya ulaşacağımızı düşünüyorum.

Bu bağlamda sizlere teklifim; ilgi alanınıza uygun olarak ekibe katılmanızdır. Ekibe katıldığınız andan itibaren sitemizin ilgili yetkililerinden biri olacaksınız.
Her şeyden önce ekip olarak verilecek emeğe ve harcanacak zamana paha biçilemez. Kimse gibi sizlerin de boşa kürek çekmek istemeyeceğini biliyorum. Karşılıklı güven ve samimiyet esasına dayanan bir iletişim her zaman önceliğimdir.

Sitenin kendine has bir yönetim anlayışı, vBulletin lisansı, ve sponsor hosting aldığı host ve domain hizmeti ile tamamen emek verilerek yapılmış (kesinlikle (ç)alıntı değildir, ancak benzetilebilir. Tamamen photoshop/css/html çalışma ile yapılmıştır ve kanıtlanabilir.) tasarımı bulunmaktadır.

Düşünen arkadaşlarla bir an önce iletişime geçmek isterim.

Forum Adresi: http://antir10.net

HatayMaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İndex çalıntı, kategoriler çalıntı, domain tam bir fiyasko. Daha ne söylenebilir ki?

Jas-Q

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İndex çalıntı, kategoriler çalıntı, domain tam bir fiyasko. Daha ne söylenebilir ki?

İndex görüntü olarak aynı olabilir ancak çalıntı değil photoshopta birebir yapılıp css/html e dokuldu. Kategoriler diğer webmaster dışında başka yerde kullanılmayacak diye bir şey yok... Çoğu webmaster ufak tefekdeğişiklikler ve yer değişiklikleri yaparak kullanmıyor mu kategorileri...

Kategorileri aynı seçmemizdeki sebep ilgili webmaster forumunu sevmeyenlerin alışma problemi yaşamaması için...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5