İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mükemmel Bir Site ( Nod32 Key - Nod32 Serial ) Sitesi Satılık!

RHSBILISIM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar iyinet ;

3 Aydır üzerinde yoğun olarak çalıştığım projemi satıyorum mükemmel düzenli ve üzerine yoğunlaşarak çalışılmıştır.

Sitemiz ESET Nod32 Programına ait Key'leri Kaspersky'a Ait Key'leri Norton'a Ait Key'leri Günlük olarak düzenli paylaşıyor ayrıca sitemizin domain'i program adının "INDIA" resmi domainidir.3 Ayda yapılan düzeyli çalışmalarla büyük kelimelerde büyük sıralara gelmiştir.Biraz konumuzu açıcak olursak ;

Site adı
: Yasal Olmadığı için PM ile verilecektir.
PR : 1 / Açılış Tarihi : Henüz 3 AY (Fakat Çok Başarılı)
Alexa Değeri : 5,529,689
Sitenin Aylık Getirisi : Sadece 1 Kere Adsense kodu eklenmiştir ve muazzam şekilde tıklara 0.20$ gibi rakamlar vermektedir.Hitleri bu konumda olmadan önce 4$ gibi bir rakam almıştım.
Sitenin hit'i çift taraflı Sayyac ve Analiytcs ile tutulmuştur.
Sitenin Hit'i : 1.000

Siteye özgün backlink çalışması yapılmıştır.Kesinlikle ıvır zıvır yerlerden linkler alınmamış hatta tarafımca elle backlink eklemeleri yapılmıştır.3 Aylık peşin backlink çalışması yapılmıştır.

Alan arkadaşımız kesinlikle pişman olmayacaktır elimde benzeri 4 proje daha bulunduğu için satıyorum.Rica etmekteyim saçma sapan onur kırıcı baltalayıcı mesajlardan uzak duralım bu siteye gecenin 3'ünde bile özgün içerikler girdim ve insanlar sağolsunlar hep sömürdüler yanımdaki insanlar bunu çok iyi bilmekte.Alan arkadaşa'da düzenli yardımcı olacağım konuyla ilgili.

Ciddi arkadaşlar keyfi olmamak koşulu ile pm isterlerse detayı pm ile vereceğim anlayacaklardır sitenin kaliteli duruşunu.

Site için istenen tek fiyat : 1000 Türk Lirası
Yaptığım Backlink çalışması : 450TL
Verdiğim emekler ise asla pahabiçilmez gerçekten bazı siteler hit ile ölçülmüyor geleceği olan bir site kaçırmamanız dileğiyle sevgiler.

Ödeme Yöntemleri ;

İş Bankası - Akbank​

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5