İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mükemmel Ötesi Kazanç Getirecek Gözüm Gibi Baktığım Değerli Haber Site

oyunrafi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Adresi: www.devletmemuru.org
İstenilen Fiyat: 300 TL
Sitenin Aylık Getirisi: Adsense başvuru yaptım kabul edildi ama politikaya uymayan başka bir siteye reklam ekleyince hesabı banladılar. (Son durum ne olur bilemiyorum.)
Sitenin Kategorisi: Memur Haberleri
Günlük Tekil Hit Sayısı: Bir Gün Boyunca internet bağlantım kesildi o günü saymazsak 100'den aşağı inmedi. HİT BİLGİLERİ AŞAĞIDADIR:
qndh3.png

Site Analiz Bilgileri: TIKLAYINIZ! Sitem açılalı üzülerek söylüyorum ki google pr güncellenmesi yapılmadı.Yapılsaydı güzel bir backlink çalışması yapmıştım.
Satışa Hosting Dahilmi?: 7 Gün idare ederiz.
Banlı Olduğu Sponsor: Bulunmuyor.
Banlı Olduğu Arama Motoru: Bulunmuyor.
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Evet Dahil.Yazılımın Detayları Aşağıdadır.
Özel Notlar: Şimdi gelelim özel notlarımıza.

Yazılım Hakkında
Sitemizde 80 Lira Değerinde Orjinal Lisanslı Tema Fabrika WordPress Haber Teması Kullanılmaktadır. (Detay)

Devretme İşlemi
Ben siteyi satın almanız durumunda hiç bir veri kaybı yaşatmadan kendi sunucunuz taşıyacağım.

İçerik Hakkında
qndr8.png

Hangi Özellikte Hosting Gerekir?
En az 10 GB trafik 50 GB disk alanı olsun yeter.

Sitenin Yanında Başka Ne Verilecek?
Platin Üyeliği Bulunan Bumerang Hesabı Verilecektir.İçerisinde Neler Var?:
qnduv.png

Google Aramaları Hakkında
memur kelimesi 60.sırada. (7.Sayfada)
devlet memuru kelimesi 7.sırada. (1.Sayfada)
memur haberleri kelimesi 35.sırada. (4.Sayfada)
memur haber kelimesi 47.sırada. (4.Sayfada)
kamu haberleri kelimesi 65.sırada. (7.Sayfada)
devlet memurları kelimesi 14.sırada. (2.Sayfada)
memur alımları kelimesi 58.sırada. (6.Sayfada)
son güncelleme 12 temmuz.(inanın vakit bulupta tekrar güncelleme yapamadım , sıralar değişmiş olabilir)

İndex Süresi
Garanti vermem değişiyor.Ama webmaster tools'tan google bot gibi getir derseniz hitiniz artar.

Alan Adı Hakkında
Alan adını 1 Şubatta İHS'den regledim hemen siteyi kurdum zaten.Yani site 5 aylık.

Ve Satma Sebebim
Siteyle çok uğraşıyorum gözlerim kanlandı ve ailem kızıyor.İnşallah hayırlı biri alır.

Konumuz güncel.

Fiyat 400 TL'den 300 TL'ye İndirilmiştir.

Sowyet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam adsenseden ban yediğiniz diyorsunuz da bu durum kafamı karıştırdı yoksa kazançlı bir site olabilir gerçekten o konuyla ilgili aktarmak istedikleriniz varsa pm ltf

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5