İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mükemmel Reklam Çalışması

Starturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Arkadaşlar merhaba...

Mersin'in Tarsus ilçesinde 2 tane internet cafemiz var.
Hit artışında sıkıntı yaşıyorsanız ve Alexa verilerini yükseltmek istiyorsanız müthiş bir reklam teklifim var.

ilk olarak, 15 makineli olan cafemizin anasayfaları sizin siteniz olarak düzenlecek ve Alexa Toolbar yüklenecek.

1 aylık hizmet bedelini 40 TL olarak belirledim. 1 ay öncesi ve sonra Alexa verileri ve sitenin hitinde büyük bir artış olacağını düşünüyorum.

Değerlendirmek isteyenler konuya cevap verebilir, ya da pm atabilir.
Konu hakkında fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim ? Daha önce bu sistemi uygulayanlar da deneyimlerini paylaşırsa iyi olur. Kolay gelsin.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
fiyat uygun .gerçekten açılış sayfası olarak ayarlarsan ve gün içinde modeme 3-5 reset atarsan tadından yenmez.alexa açısından yani.ayrıca iyi bir siteye sahipseniz ayda 100lerce kişiye tanıtım imkanı.

Starturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
teşekkürler yorumlar için, evet son fiyat.
özellikle alexa'da iyi bir yer edinmek için birebir diye düşünüyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5