İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Multimedia Telefon arıyorum

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Multimedia özellikleri çok iyi olan bir telefon arıyorum. Piyasada bir sürü model var ama hangisini seçeceğime karar veremedim. Bu yüzden kullanıcı görüşlerini dinlemek istedim. Nokia N8, iphone vs gibi ürünleri kullanan varsa deneyimlerini paylaşmalarını rica ediyorum.
Aradığım özellikler şunlar

Fotoğraf çekiminde çok iyi olmalı
HD video çekebilmeli
wifi - 3G olmalı
büyük ekranlı olmalı
uygulamalarını çok fazla olmalı
ve aklıma gelmeyen birçok multimedia özelliklerini barındırmalı

Ürünleri kullanan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim

E

Erturk

Misafir
E72 kullanıyorum ve N8 e geciş yapmayı dusunuyorum bir süre sonra. Lakin artık Symbian işletim sistemi beni baymaya basladı. Bu nedenledir ki Android kullanan bir telefon arayısındayım. Kardesimde Turkcell T10 var ve bu sayede Android i biraz inceleme fırsatım oldu.

Yaptığım araştırmalar sonucunda LG nin Optimus serisi bir telefonuyla karşılaştım.

http://www.androidturkiye.net/2010/...-core-islemcili-telefonu-optimus-2xi-duyurdu/

Bence mükemmel bir telefon.

Bütçeni bilmediğim için birşey diyemem ama Samsung'un Galaxy S'ni de önerebilirim.

E

Erturk

Misafir
Ha birde söylemeden gecemiyecem.

Android Market içerisinde acaip uygulamalar var. Neredeyse hepside ücretsiz. Symbian'da ki gibi sertifika hatası verme sorunuda yok.

Tavsiyem Android işletim sistemine sahip bir telefon alman.

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bütçen nedir? Bu işin sınırı yok çünkü, gerçi istediğin özellikleri okuyunca insanın aklına direk IPhone 4 geliyor.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
5800 xm var bende onuda satıp üstüne 600-700 daha ekleyebilirim

symbiandan bıktım bende android hiç kullanmadım

fotoğraf çekiminde iyi olmasıda çok iyi

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
BLACKBERRY-BOLD-9000-WIFINAVTVCIFT-HATFINLAND_35_medium.jpg

Bu dört dörtlük bence

fotograf kamerasıda iyi Hd olarak Video da çekebiliyorsun

Şuan Elimde var ve fiyatı 350 TL ilgilenirsen.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Iphone işletim sistemini hek etmedikçe bilindiği gibi apple store harici program yüklenmiyor. Bu güvenilirlikten yola çıkarakta legalpara oynamak, banka hesaplarına girebilmek ya da daha farklı alanlarda çok çeşitli iphone uygulamaları mevcut. Bunların çoğu zaten firmaların kendi tarafından beleş verilen hizmetler. Ancak parayla almak istenen diğer uygulamalarda zaten 15-20$ ı geçmiyor. Navigasyon için bile ödenen en yüksek bedel 50$...Bir telefona bilgisayar parası veriyorsan zaten bu rakamların telefuzu bile saçma olur benim için. O yüzden tercihim hep iphone.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5