İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Murat AYDIN - Murat ÖZALP - Semih ÜNAL bu isimlerden uzak durun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gokhan saglam

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Merhaba arkadaşlar. Lütfen yazıyı dikkatlice okuyunuz !!!

Üyenin Linki -1 : forum.iyinet.com/uyeler/48441-cemrenet.html
İlgili Üye - 2 : oxxi.net/member/2725-hostabi.html
MSN: [email protected]
MAİL: [email protected]
Gaziantep Ofis:Hakim Mehmet Uygun Cad. Arıca İş Hanı Kat:1 No:108 Şahinbey/GAZİANTEP
Gsm : (0541) 304 15 55
Ofis : +90 0342 606 08 80
İlgili Kendi Yazdığı Link -1 : oxxi.net/turk-hosting-firmalari/7166-hostabiwebtr.html
İlgili Kendi Yazdığı Link -2 :forum.iyinet.com/verenler/203843-e-ticaret-ve-ilan-sitelerine-urun-ve-ilan-ekleme-isi-yapacak-eleman.html
NOT: Halen farklı nicklerle aramızda olabilir !!!

www.hostabi.web.tr adlı hosting firmamı Semih ÜNAL adlı kişi ile beraber açtım, Semih ÜNAL Destek bölümündeydi ve yaklaşık 2 aydır sorunsuz olarak devam etmekteydi.

Ama geçtiğimiz son 1 hafta içinde Semih ÜNAL adlı kişinin bir bayan'a iş yaptırıp parasını vermediğini ve bir kişininde yurtdışından iphone telefon getireceğim vaadiyle 200 tl'sini alıp telefonlarını dahi açmaması üzerine; (bunları nerden biliyorum çünkü hostabi iletişim sayfasından direk telefonumu arayıp bana söylediler bu kişiler) hakkında araştırma yaptım.

Ve Semih ÜNAL adlı kişinin farklı isimler kullandığını öğrendim bu isimler Murat ÖZALP & Murat AYDIN. Ki nerden diyeceksiniz hostabi'nin temasını ottomanbilisim.com'dan almıştık, oradaki site üye bilgilerinde adı Murat ÖZALP ve aynı şekilde www.hostabi.web.tr domaini ise isimtescil'de kendi kimlik bilgisi ile Semih ÜNAL adına kayıtlı olarak geçmekte.

Semih ÜNAL, Murat AYDIN yani Murat ÖZALP ile hiçbir bağlantım olmadığını bildiririm.

Ama halen hostabi.web.tr adlı domain Semih ÜNAL adına kayıtlı ve domain yönetim paneli onda olduğu için hostabi domainini Gökhan SAĞLAM olarak bırakıyorum.

Geçici olarak demositeler.net adlı domaine geçiş yapıyoruz. Tüm müşterilerimize hem mail olarak hemde cep mesajı olarak gerekli yeni ns'leri göndermiş bulunmaktayım.

NOT: Lütfen Semih ÜNAL, Murat AYDIN yada Murat ÖZALP'in dolandırıcılığı gören konuda bahsettiğim üyeler bu forumda ise buraya yazsınlar.

Bu süre zarfında kullanıcılarımızın sitelerinin eksiksiz ve zarar görmeden faaliyetine devam etmesi için çalışmaktayım.

Semih ÜNAL, Murat AYDIN yada Murat ÖZALP'in bu forumda üyeliği yoktur, bilgilendirme amaçlı birçok webmaster forumlarında konu açılmıştır.

Bu dediklerimi doğrulayan belgelere google'da Semih ÜNAL Dolandırıcılığı, Murat AYDIN Dolandırıcılığı yada Murat ÖZALP Dolandırıcılığı olarak aratın göreceksiniz !!!

Kısaca KAMU DYNAMİC Proje ve Reklam Müdürü ben Gökhan SAĞLAM Semih ÜNAL, Murat AYDIN yada Murat ÖZALP ile herhangi bir bağlantım yoktur.

Gökhan SAĞLAM - CEP: 0538 228 29 50 - TEL: 0312 321 31 17 - FAX: 0312 321 31 18

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5