Müşteri Portföyünüzü Kolayca Yönetmek ve Bilgilendirmek İçin Toplu Sms

toplusms

0
İyinet Üyesi
Katılım
17 Temmuz 2013
Mesajlar
70
Reaction score
0
En verimli iletişim araçlarının başında hiç şüphesiz ki Toplu Sms gelmektedir. İster tedarikçileriniz, ister çalışanlarınız, isterseniz müşteri ya da hedef kitleniz ile iletişim için toplu Sms tercih ederek oldukça kısa sürede oldukça çok sayıda alıcıya üstelik aynı anda ulaşmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.
Diğer iletişim araçları ile kıyaslandığında Toplu Sms gönderme çok daha uygun maliyetler doğurmaktadır. Özellikle de ihtiyacınız olabilecek kullanım adedinizi doğru planlayarak ve doğru paket seçimi yaparak oldukça düşük fiyatlara yüksek başarıya ulaşabilirsiniz.
Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de Mobil telefonlar artık insan hayatının olmazsa olmazlarındandır. Bu sebep ile mobil telefon üzerinden kullanıcılara toplu Sms göndererek dilediğiniz her an ve her yerden ulaşma imkânını yakalamış olursunuz.
Sizler de toplu Sms ile dilerseniz kendi kitlenize mesajlar gönderebilir dilerseniz ise sahip olduğumuz oldukça geniş data arşivimizden faydalanabilirsiniz. Sizler dilediğiniz her an göndermiş olduğunuz toplu smsler ile ilgili raporlar alabilir böylece hem mesaj metinlerinizi hem de alıcı listenizi arşivleyebilirsiniz.
Ayrıca, mesajınızın iletilip iletilmediğini ve mesaj gönderdiğiniz numaraların kullanımda olup olmadığını da kolayca takip edebilirsiniz. Sizler de toplu Sms gönder hizmetimizden yararlanarak alıcı kitlenizin tüm özel günlerinde onlara tamamen kişiye ya da güne özel mesajlar gönderebilir böylece hedef kitleniz ile sıcak ilişkiler geliştirebilirsiniz.
Firmanıza ya da kurumunuza özel taleplerinizi ileterek sizler için en uygun teklif ve çözümlere kolayca ulaşabileceğini toplu Sms ile artık her şey sizin kontrolünüz altında.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst