İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Müşteri Takip Scripti / Admin Panelli / Ticket Paneli / Host Satış Vb Herşey

ercell5000

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
1. Müşteri İşlemleri
Yönetim panelinden istediğiniz gibi müşteri ekleyebilir, düzenleyebilir veya silebilirsiniz. Müşterileriniz isterse kendileri kayıt olabilirler. Müşterilerinizi eklerken “Notlar” bölümüne girdiğiniz içeriği müşteriler asla göremez.
2. Destek Masası
Müşterileriniz sisteme destek bildirimi açarak yardım, bilgi, vb. isteyebilirler.
3. Hosting Hesapları
Müşterilerin hesaplarına hosting paketleri ekleyebilir veya eklenen bir hosting paketini değiştirebilirsiniz, silebilirsiniz. Hosting paketlerinin özelliklerini sipariş paketleri menüsünden ayarlayabilirsiniz.
4. Siparişler
Sisteme sipariş paketi (hosting paketi) ekleyebilirsiniz. Müşterileriniz sipariş verirken bu paketler arasından istediğini seçebilir.
5. Duyurular
Sisteme duyuru ekleyebilir, düzenleyebilir veya silebilirsiniz.
6. Bilgi Bankası
Bilgi Bankası özelliği kategorilerden ve içerikten oluşmaktadır. İçeriklerinizi kategorilere göre girmeniz gerekmektedir. Kategorileri de istediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz.
7. Banka Bilgileri
Sisteme banka ismini, banka hesap numarasını, IBAN, vb. gibi bilgileri ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz bilgiler müşteri panelinde gözükecektir.
8. Ödeme Bildirimleri
Müşterilerin yaptığı ödeme bildirimlerini yönetim panelinden görebilirsiniz, silebilirsiniz. Müşteriler ödeme bildirimi yaparken girdiğiniz banka bilgilerinden birini seçebilirler.
9. Alan Adı
Yönetim paneline alan adı uzantısını ve fiyat bilgilerini ekleyebilirsiniz. Müşteriler panelden alan adı uzantılarını ve fiyatlarını görebilirler. Seçtikleri alan adının siparişini verebilirler.
10. Mail Gönderme
Yönetim panelinden istediğiniz bir müşteriye mail gönderebilirsiniz. “ş,i,ğ,ü,ö,ç” gibi harflerde herhangi bir hataya rastlanmamıştır. Gmail’e gönderilen mailler inbox’a düşmüştür. Gönderdiğiniz maillerin inbox’a düşme garantisi yoktur.
- “admin” klasöründeki “mailgonderildi.php” dosyasındaki mail adresini düzenlemeyi unutmayın!
- Scriptte bulduğunuz açıkları, eksikleri veya önerileri lütfen bize iletiniz.

INDIRMEK ICIN TIKLA RESIMLER INDIRME LINKTEDIR

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5