İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

muyap hakkında bir sorun

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar muyap uyarı gönderdi diyelim. Bu uyarı taahhütname mi oluyor ?

bunlar bizimle irtibat edebilirlermi ? Hakkımızda mp3 forum siteniz var diye dava acabilirlermi yada her hangi bir tazminat isteyebilirlermi .

Birde uyarı geldikten kac gün sonra kapatırlar siteyi...

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
basima geleni anlatayim gerisi sana kalmis ama muyap cokdandir ses seda cikmiyor ve muyap yuzunden kapanan sitelerde görmedim olsa burada yazarlar. Basima gelen olayda su gerci cok anlatim burda ama yinede anlatayim ben sitemde wma dusuk kaliteyle muzik dinletiyordum uyari geldi hemen cikardim linkleri adamlarla emaile irtibata gectim telden bilgi aldim bir ay sonra baktim sitem tr den kapanmis yani uyardigi an kapatirlar. Ama galiba artik muyapa gerek kalmadi mahkemeye basvuran hakli ciktigi an o site kapaniyor bugunde google gurup kapanmis mesela...

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
peki dostum bizim hakkımızda dava vs birşeyler açabilirlermi ? Yoksa sadece kapatırlarmı...

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bildigim tek sey kapatiyorlar dava acmiyorlar ama sen turkiyedesin acarlarmi bilemem bana acmadilar domaini acmak icinde size bir yazili yollacaz okuyup imza atarsaniz acilir bende okudum icinde neler yok neler vazgectim :) sana nezaman uyari geldi bayadir muyapdan ses seda cikmiyordu suan telekom ile savcilar cok meshur oldular :)

turunc4u

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Muyap avukatları dediklerine göre bir kere uyarıyor ve 3 gün içinde savcılığa şikayet ediyor. Ben linki kaldırmama rağmen şikayet etmişler ve sitemi kapattılar. Bence uyarılarını ciddiye almalısın...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi