İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Müziğin ritmine göre havuz fisyesini ayarlama programı

erkin0007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar böyle bi iş geldi.c++ ve c#da fena değilim
müiziğin ritmine göre havuz fiskiyelerine ayar verilecekmiş.şimdi bu nasıl yapılır.
bana sadece bilgisayarda calışacak kısmı yapmam istendi fakat kafamda bişey canlanmıyor.nasıl yapabilirim.
işin ayrıntılarını daha almadım havuz cihazları hakkında bilgi verilecek

Mehmet VARIŞLI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haha :D dostum harika bi uygulama olur :D scrollbar ile kendinde böyle ayar vericen aslında :D =))

componetlerden equalizer vs tarzı veya sound componet gibisinden bi ara illaki işini çözecek nesneyi bulursun :) sonra müziği c#da veriye döktükden sonra usb veya rs232 gibi bi porttan havuza yön vermen gerekecek mantık bu olabilir bence veya bi elektronik devre olacak usbye bağlı sen havuzun fiskiyelerinin elektriğini o devre kontrolü ile aç kapa şeklinde müziğin bası artınca devre on müzik bası kısılınca devre off gibi düşünebilirsin vb.net den yardım edebilirim sana :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5