İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Müzik sitesi için script yazdırılacak !(uygun fiyat)

cortex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar

Geniş bir databasei olan ve bu database içinde çeşitli kriterlere göre arama yapılabilcek,üyelik sistemi ve forumu (veya yorum alanı) olan bir script yazdıracağım.

Dataların alınacağı siteyi söyleceğim.Site müzik üzerine olacak.
Bunun için için de bir müzik player olması lazım.(mp3ler kendi içinde host edilmeyecek.linki girilecek)

Referansı olan ve vakit ayıracak güvenilir bi arkadaşa yazdırmak istiyorum.

Ben iyi iş yapıyorum fiyatım da yüksek olur diyen arkadaşlar eklemesin fazla bir bütçem yok.

Yaparım diyenler lütfen eklesin. computerwolf [at]hotmail com

lütfen özel msj atmayın sürekli sitede online olamıyorum.msnim daimi açık.

sorularınızı msnden sorabilirsiniz.

herkese iyi çalışmalar

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben iyi iş yapıyorum fiyatım da yüksek olur diyen arkadaşlar eklemesin fazla bir bütçem yok.

iyi iş yapmak fiyatı yüksek olmak değildir arkadaşım, bir işin makul fiyatı bellidir zaten.???

sana başarılar yalnız bu tarz yaklaşımla varacağın noktada bocalarsın...

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
hem vakit ayırabilecek diyorsunuz, hem ucuza kapatmak istiyorsunuz. çok anlamsız..

cortex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
niye taş atıyosunuz arkadaşlar ? bir sürü insan ekledi şimdi .biri 10 günde 300 ytl diyor diğeri gün söylemiyor 1000 ytl diyor ? anlatmak isteidğim buydu.

bu iki örnek seçenekte siz hangisni seçersiniz şimdi ?

vakit ayırma işi çalışan insanlar ek iş olarak geliyor.öyle olunca hem kafasını veremiyor.hemde birşey isteyince meşgulüm diyor.boş adam olursa daha iyi tabiki.
ucuzluktan kasıtta adamın paraya ihtiyacı yok 1000 ytl diyor aynı sistem için.diğeri ekmeğinin derdinde boş durmaktan iyidir diyor 300 400 ne verirsen diyor.
umarım şimdi anlamışınızdır.
yinede herekese teşekkürler.
tekliflere açığım.

iyi çalışmalar.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
taş değil, botun bozulup kodlayan vatandaş kaçınca üzülmemen için diyorlar...

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Ekmeğinin derdinde olan arkadaş işinin hakkını alan arkadaştır bu işin hakkı 100 ise 100 5000 ise 5000 alandır. Boş durmaktansa diyip 5000 yerine 300 alan adam ekmeğini baltalayan adamdır.

Burada kimseyi üzmek kırmak eleştirmek niyetim değildir ama ekmek meselesini getirip boş durmaktan iyidir hikayesine döndermeyelim lütfen.

Şimdi işimize dönmek gerekirse eğer ASP, MySQL / Access / MsSQL tarzı bişi istersen verilerin çekileceği siteyide PM yollarsan bakar fiyat gönderirim sana kardeşim.

Kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5