İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Müzik Sitesi Nasıl Kurcam.

Orlando Jack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar müzük sitesi kurmak istiyorum. Nasıl yapacam konusunda bir fikirim yok sadece wp tabanlı sitelerim oldu şimdiye kadar.
Sistem olarak üst video yer alacak sonra şarkının kendi dilinde yazımı altında türkçesi ve şarkının oluşum safhası analtmak istegi şeklinde bir site düşünnüyorum.
Şarkı Video şeklinde
Şarkının kendi dilinde yazımı
Şarkının Türkçe Yazımı
Şarkının olumu hikayesi ve yorumlanması

Survey İncome Kit ile Ayda 800$ Nasıl kazandı.

Orlando Jack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kardeş bu üçretli bide ne işe yarayacak bu verdigin linkteki alırsam nasıl bir ihtiyacamı giderecek. Kusura bakam bu konuda bilgim olmadıgı için fazla soru sordum.

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
O siteden, hem normal demo hem de amin panelinin demosunu goruyorsun, yani ne almak istedigin hakkinda genis bir bilgin oluyor zaten :) YouTube, DailyMotion gibi sitelerden istedigin kadar muzik videolarini cekebiliyorsun :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi