İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

* Muziklerim.com | Scripti Satılıktır *

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Muziklerim.com | Scripti Satılıktır!!!

Scriptin Özellikleri :

Genel Özellikler :
Sanatçıya Göre mp3 listeleme, mp3 arama, harfe göre mp3 arama, kategoriye göre mp3 arama, Yerli ve Yabanci olarak kategorize etme, en cok hit alan mp3leri listeleme, haber bölümü, sohbet odaları, ozel mp3 download etme.. Gelişmiş İletişim bölümü.. Tüm bu ozellikleri admin panelinden kontrol edıyorsunuz..
Online sayac, toplam ziyaretci aktif ziyaretci download sayısı..

Admin Paneli :
Editor Ekleme ( Admin dısında sitenize editörler mp3,şarkı sözü, notaları ekleyebilir)
Sanatci Ekleme, (Sanatcıya Ait web sitesi felan eklenebilme ozelligi)
Mp3 Ekleme, ( Sanatcı Adına Göre , Album Adı, Mp3 adı, Mp3 ün boyutu, Mp3 Sifresi )
Şarkı Sözü Ekleme, ( Eklediginiz Mp3'e ait şarkı sözü eklenebilir )
Şarkı Notaları Ekleme, ( Mp3ün cep melodileri eklenebilir)
Kategori Ekleme, ( istenilen mp3 kategorisi eklenebilir)
Toplist kodu ekleme, ( Admin panelinden direk sadece kodu yazarak toplistleri otomatik ekleyebilirsiniz)
Haber Ekleme, ( haber ekleme, haber resmi ekleme)
Banner Ekleme, (Sitede bulunan reklam alanlarına admin panelinden reklamları deiştirebilirsiniz.. Bİr kaç Sn'yede)
İletişim, İletişim bölümüne yazılan yazıları admin panelinden okuyabilirsiniz..

Tüm bu özellikler tasarım haric..

Örnek Script Sadece www.muziklerim.com sitesinde mevcuttur baska herhangi bir sitede bulunmamaktadır.. hazir bedava bir scriptten geliştirilmemiştir.

Sadece Script Fiyatı : 250 YTL 'dir.

İsteyene Yeni Bir Tasarımla Birlikte 300 YTL

isteyenler buraya yazabılır Pm atabilirler. yada [email protected] msn de gorusebiliriz.

Gereksiz yorum yapmazsanız sevinirim!

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
script çok güzel, almayı düşünebilirdim de asp'ymiş yaw, php lazımdı. neyse asp hostu olanlara tavsiye edebilirim çok güsel bi script

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
excoder' Alıntı:
script çok güzel, almayı düşünebilirdim de asp'ymiş yaw, php lazımdı. neyse asp hostu olanlara tavsiye edebilirim çok güsel bi script

teşekkurler.. php deil ne yazıkk :(

E

emremer

Misafir
böyle birşeye ihtiyacım var aslında. ama söyledğin fiyata şuan da satın alamam.

eline sağlık güzel script.

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bence 300 YTL (yeni tasarımla birlikte) çok çok uygun bir fiyat. kendiniz birine yaptırmaya çalışırsanız zaten 450-500$ dan aşağı kurtulamazsınız (benim gbi)...

T

tahtakale

Misafir
mexut' Alıntı:
Scriptin Özellikleri :

Genel Özellikler :
Sanatçıya Göre mp3 listeleme, mp3 arama, harfe göre mp3 arama, kategoriye göre mp3 arama, Yerli ve Yabanci olarak kategorize etme, en cok hit alan mp3leri listeleme, haber bölümü, sohbet odaları, ozel mp3 download etme.. Gelişmiş İletişim bölümü.. Tüm bu ozellikleri admin panelinden kontrol edıyorsunuz..
Online sayac, toplam ziyaretci aktif ziyaretci download sayısı..

Admin Paneli :
Editor Ekleme ( Admin dısında sitenize editörler mp3,şarkı sözü, notaları ekleyebilir)
Sanatci Ekleme, (Sanatcıya Ait web sitesi felan eklenebilme ozelligi)
Mp3 Ekleme, ( Sanatcı Adına Göre , Album Adı, Mp3 adı, Mp3 ün boyutu, Mp3 Sifresi )
Şarkı Sözü Ekleme, ( Eklediginiz Mp3'e ait şarkı sözü eklenebilir )
Şarkı Notaları Ekleme, ( Mp3ün cep melodileri eklenebilir)
Kategori Ekleme, ( istenilen mp3 kategorisi eklenebilir)
Toplist kodu ekleme, ( Admin panelinden direk sadece kodu yazarak toplistleri otomatik ekleyebilirsiniz)
Haber Ekleme, ( haber ekleme, haber resmi ekleme)
Banner Ekleme, (Sitede bulunan reklam alanlarına admin panelinden reklamları deiştirebilirsiniz.. Bİr kaç Sn'yede)
İletişim, İletişim bölümüne yazılan yazıları admin panelinden okuyabilirsiniz..

Tüm bu özellikler tasarım haric..

Örnek Script Sadece www.muziklerim.com sitesinde mevcuttur baska herhangi bir sitede bulunmamaktadır.. hazir bedava bir scriptten geliştirilmemiştir.

Sadece Script Fiyatı : 250 YTL 'dir.

İsteyene Yeni Bir Tasarımla Birlikte 300 YTL

isteyenler buraya yazabılır Pm atabilirler. yada [email protected] msn de gorusebiliriz.

Gereksiz yorum yapmazsanız sevinirim!

Dostum yanlış anlama ama bu script bir çok w-arez sitesinde bedavaya dağıtılıyor.daha dün karşıma bi tanesi çıktı.İstersen özelden adresi verebilirim.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tahtakale' Alıntı:
Dostum yanlış anlama ama bu script bir çok w-arez sitesinde bedavaya dağıtılıyor.daha dün karşıma bi tanesi çıktı.İstersen özelden adresi verebilirim.

tahtakale dagıtılan script daha onceki scriptim o yuzden yazdıgın mesaja dikkat et zaten o dagıtılan scriptte benim.. daha onceki scripti ben bir yerde satmaya calısmadım zaten free bir script idi geliştirmiştim..

Şu an burada satışta bulundugum script hic bir sitede bulunmamakta sadece www.muziklerim.com adresinde bulunuyor!

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
excoder' Alıntı:
valla bence 300 YTL (yeni tasarımla birlikte) çok çok uygun bir fiyat. kendiniz birine yaptırmaya çalışırsanız zaten 450-500$ dan aşağı kurtulamazsınız (benim gbi)...

excoder haklısın oyle fakat alıcı yok.. biride de var diyor.. allahım ya millet bilip bilmeden mesaj atmıyormu uyuz oluyorum..

neyse arkadaslar alıcı olmayanlar yazmasın rica bu lutfen.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu scriptin oldugu gibi tamamini veya buna benzerini bir sitesinden bulabilen varsa belirtilen ucreti ben kendim odeyecegim. Bu kadar kendine guvenen varsa 24 saat zamani var. 24 saatte buna benzer tasarimi ile veya bu tasarimi ile bulabilene ucreti verilecek.

NOT : scriptin yazimcisi benim. Basit bir ornek bu scripte v1.0 dersek v.2.0 10 nisandan sonra aktif olacak ki o cok daha iyisi olacak.

Ornek : admin panelinden bir sanatci eklediginizde adresiniz
www.muziklerim.com/tr/sezen_aksu/sezen_aksu.asp

Ornek : bir mp3 eklemek istediginizde adresiniz
www.muziklerim.com/tr/sezen_aksu/kucugum.asp

olacaktir. adres barini sisiren herhangi bir id case benzeri tanimlama bulunmayacaktir. ve en onemlisi gereksiz islem yapmadan bos ve yonlendirme dosyalar kullanmadan googleden daha fazla ziyaret cekecek arama motorlarinda ust sirada cikacak bir sistem yaziyoruz. su anda bile googlede ilk sayfa da ilk siralarda cikiyor ornek olarak google nin turkce bolumunden ücretsiz mp3 , mp3 download, ücretsiz mp3 download vs. kelimelerini arattiginizda ilk sayfada hatta ilk sirada gormeniz mumkun bu scriptin bir ozelligidir.

iyi calismalar ...

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mustafa bende anlamıyorum bilip bilmeden de demiyorlarmı allahım ya neyse sabır yeni versiyona ne dicekler bakalım :D

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Emin ol onada bir kilif uydururlar. Ama bilmiyorlar ki o yeni versionu yazana kadar benim canim cikiyor. Ama bilmiyorlar ki biz 3-5 fazla hitin hesabini yaparak kili kirk yariyoruz. Ama bilmiyorlar ki biz kodlarin hepsini kendimiz yaziyoruz. Ama bilmiyorlar ki biz buna emek veriyoruz. Hic birseye degile yanmam da yanarim yanarim verdigim emekten sonra boyle mesajlara yanarim. Bence boyle dusuncede insanlar varsa gidip bir cpanel olan php host alsin. xoops kursun mp3 sitesi yapsin ornek http://mp3.e-kalp.com En azindan bunun sahibi kalkipta kendi sitesini yapanlara bunun scripti filan var demiyor. Gerci dun yazmistim 24 saatin dolmasina surda kac saat kaldi ki hala zamanlari var :)

D

demilationcoder

Misafir
muziklerim.com mp3-tr.com Mp3arsivi.org inndirmp3.com bombamp3.com bu sitelerin scriptleri bende mevcut almak isteyen msn gelsin [email protected]

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence atiyor ... muziklerim.com 'un scripti mi :) o kisisel el yazimidir. Avantaya laf ...

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muziklerim.com 'un 2004 yılındaki scripti ise dogrudur! ama su an kurulu script muziklerim.com haric hic bir websitesinde bulunmamaktadır.. aksini legalpara eden kanıt gostersin.. bosu bosuna laf kalabalıgı yapmayın!

D

demilationcoder

Misafir
mauhauhau [email protected] lan domaini felan calmişdim hatta ark taniyorsun diye geri verdim gecen hafta erkan in ark die geri aldin yoksa bil domainini bile geri alamazdin....

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demilationcoder' Alıntı:
yane suan script bende :D

sanırım algılama sorunun var? domain kontrol panelimde muziklerim.com yoktu.. baska domainlerim vardı bu bir. hosting bilgilerime ulasamazsınız. heklediginizi sandınız sey bi hicten ibaretti! Sözde buyuk heker mp3fuari.com un sahibi taki efendi. sen cok buyuk hekersin deilmi? telekomu cokerticen felan? Updated.com hesabımdaki 150$ a goz diken sahıs.. Madem buyuksun kucuk işlerde elin yok realhackers.net den benim uptaded.com hesabımla popup acıp para kazanmaya calısan kim..

elinde muziklerim.com scripti varmıs peeh!! varsa kur bi yere "KURABİLİRSEN" :) bende goreyim!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5