İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Muziksepeti.com domain ve scripti satılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

..::aTi::..

Misafir
:) yanlış anlaşılmasın tamamen tarafsız bakıyorum script yönünden.
domain.com 60 ytl
script 70 ytl

dendiği zaman ikiside farklı satılık anlamına gelir. scripti ile beraber 130 ytl denmesi gerekir ;) maksadı o şekilde ise adam haklı ama yazısına bakarsam 5 kişi script için gider. kaldıki diğer türlüde 1 kullanımlık scriptin kodları kendisindede olacak.
Böyle dandik bi durum yani :)

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Script bizim tarafımızdan satısta.. O zaman şöyle yapalım.. Ben scripti burdan 100 ytlden satısa cıkartayım.. örnek ati benden alsın satısa sunsun desinki ben 50 ytl ye veriyorum varmı alan.. sonuc nedir.. sıfır emek çok kar.. ben nerden bilicem sattıgım malı bir kişiye satacagını.. ki ben scripti ve siteyi bu forumda satmısım gelmiş benim malımı benim dükkanımın karsına dukkan acıp satmıs aynı yola geliyor..

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir script yazan kişi için yazılan şeyin kıymetinin ne olduğu bellidir.
Yabancı forumları takip edenler bilirler (GPF vs), bir scripti tekrar tekrar satmak için "Resell Right" yani yeniden satma hakkının özel olarak size verilmesi gerekir. Ya da scripti belirli bir site üzerinde kullanım hakkını alırsınız, Hatta bir şekil de komisyon karşılığı scriptin 3. kişilere satılmasıdır.

Buradaki bahsedilen olayda scriptin satılması amacıyla verilmediği belli. (çoğu kez zaten bu amaçla script verildiğinde çok yüksek fiyat istenir)

Yine de Lütfen hakarete varan ifadeler kullanmayın. Hatta kitleyim de konuyu kullanamayın ..:)

saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5