İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

muziksepeti.com domaini satılık!!!

S

sefiller.net

Misafir
Arkadaşlar www.muziksepeti.com domainini satmak istiyorum , ilgilenen arkadaşlar tekliflerini söylerse sevinirim..Belli bir fiyat söylemiyorum , sizin tekliflerinize göre satıcam..

H

hikayebul

Misafir
Simdi ben fiyat vermeye cekindim acikcasi,bir alt limitin varmi,onu belirlersen sevinirim.Örnk veriyorum: Teklifleriniz xx $ dan az olmamak kosulu ile... gibi

S

sefiller.net

Misafir
Yani dediğim gibi alt rakam yok ama tabii gidip te ne 5 milyon gibi komik bi rakama da satmam :D siz tekliflerinizi bildirin , ister buradan , ister pm yolu ile , isterseniz mail atın [email protected] ..

S

sefiller.net

Misafir
hayır script yok , sadece domain.. yaw excoder 5 milyon gibi komik bi rakam dedim de değiştiriyorum mesajımı , 6 milyon gibi komik bi rakam :D

A

..::aTi::..

Misafir
bu domain google dan banlanmışmı acaba ? kurukuruya taklif vermiyim ;)

S

sefiller.net

Misafir
güzel domain de benim başka projelerim var başka domainlerle.. Yani -com -org - biz olacak şekilde başka başka siteler :) o yüzden bu domain benim işime yaramıyor..

S

sefiller.net

Misafir
trdownload msn imi özel mesajla gönderdim ..Msn de görüşebiliriz..

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satmasının nedeni host firmalarının mp3 e izin vermemesi olabilirmi?

S

sefiller.net

Misafir
:) olamaz. çünkü zaten ben dediğim gibi başka domainle mp3 sitesi açacağım.. Projemi söylemiştim yukarda , com-org-net-biz şeklinde farklı farklı siteler olacak ve bunlardan com olanı mp3 olacak ..O yüzden de bu domain işime yaramıyor..Sitem 5 ağustos gibi açılacak (mp3 ) o zaman adres veririrm link100.net ;)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Scriptin yazimcisi benim :) Scripti isteyen bana ulassin plz :) Biri yazmisti rumuzunu hatirlamiyorum da scripti satiyormusun diye sormustu ona itafen yani.

3

3247

Misafir
KerneL32' Alıntı:
Scriptin yazimcisi benim :) Scripti isteyen bana ulassin plz :) Biri yazmisti rumuzunu hatirlamiyorum da scripti satiyormusun diye sormustu ona itafen yani.

Ben sormuştum ö.m ile ama itafının sebebini anlamadım ben burdan scripti satıyormusunuz diye sormadımki :)

S

sefiller.net

Misafir
Neyse konu dağılmasın :) Şu andaki fiyat 100 ytl.. Salı gecesi bitiyor açık arttırma ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5