İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mybb kategori problem yardımcı olabilecek varmı ?

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Merhabalar...
bikaç gün öncesine kadar panelden forumlar ve kategoriler bölümünden yeni kategori forum oluşturup düzenleyebiliyordum.Fakat şimdi yapamıyorum.
yeni kategori oluşturabiliyorum fakat izinleri düzenleyemiyorum.Veya varolan bir kategoriyi taşımak için seçeneklere tıkladığımda alta doğru açılması benimde ordan bir seçeneğe tıklamam gerekiyor.ama olmuyor.
izinleri ayarlarken:
örneğin misafirlere kapatıcam veya tüm gruplara kapayıp sadece adminlere açıcam orayı.Fakat ;
Misafir > izin verilen : görüntüleme > izin verilmeye : konu açma,mesajlama vs.
görüntülemeyi karşıya atacağım fakat olmuyor.Ve başka bilgisayarda başka üyeliklerde adminlerdede denedim.olmuyor hep aynı vaka.Eskiden donuyordu.f5 atıyordum bir şekilde düzeltiyordum fakat şimdi düzenleme yapamıyorum..
chmodları 777 yaptım.araçlar ve bakımdan bir problem yok.izinlerime baktım zaten administrator olduğumdan tüm yetkiler var.
Varmıdır bir hal çaresi ?
teşekkürler şimdiden:aşık:
mybb .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5