MyBBKursu.Com MyBB 1.8.6 UTF-8 (TR Kurulum/Güncelleme/Dil Dosyaları)

sabroza

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
16 Mayıs 2014
Mesajlar
50
Reaction score
0
Konum
Manisa
MyBB v1.8.6 - Tam Türkçe UTF-8 Full Kurulum Paketi İndir

Versiyon Hakkında Bilgi:

Bu sürümde, 5 adet güvenlik açığı giderildi, 51 adet rapor edilen hata düzeltmesi sağlandı, 7 adet dil dosyası güncellendi, 2 yeni ek ayar eklendi ve 19 adet tema şablonu güncellendi. Paket hakkında yapılan değişiklik ve yenilikleri incelemek için aşağıdaki bağlantıları ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz..

Offical Site Konusu Yapılan değişilikler, yeni özellikler ve ayrıntılı bilgi için aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

Kod:
[url]http://docs.mybb.com/versions/1.8.6/[/url]
[url]http://blog.mybb.com/2015/09/07/mybb-1-8-6-1-6-18-merge-system-1-8-6-release[/url]
Kurulum Anlatımı:

Ekteki dosyayı indirip .rar'dan çıkarın.
"MyBB 1.8.6 Türkçe Kurulum Paketi" adlı klasörün içindeki dosyaların tümünü FTP programı aracılığı ile ''public_html'' klasörü içine yüklüyorsunuz. Eğer siteyi forum klasöründe kurmak istiyorsanız, ana dizine forum adında bir klasörü oluşturup ekten indirmiş olduğunuz kurulum dosyalarını forum klasörünün içine yükleyiniz.. FTP ana dizin ("public_html" bazı sunucularda "httpdoc" klasörü ) mevcuttur.Kısaca kurulum dosyalarını adını yazmış olduğunuz dizinin içine kurulum dosyalarını atıyorsunuz
Dosyaların FTP'ye yükleme işlemi bittikten sonra, config.default.php dosyasının adını config.php şeklinde değiştirin ve aşağıda isimlerini yazmış olduğum dosya ve klasörlerin CHMOD izinlerini 777 olarak ayarlayınız.
./cache
./cache/themes
./uploads
./uploads/avatars
./inc/languages
./inc/config.php
./inc/settings.php

Kurulum işlemi bittikten sonra CHMOD izinlerini tekrar eski hallerine getirmeyi unutmayınız.

Daha sonra tarayıcınızın adres satırına, siteadı.com/install/ şeklinde yazarak ''ENTER'' tuşuna basıp kurulum sihirbazını çalıştırın ve kurulum işlemine başlayınız.

Telif Hakları Kuralı:

Footer kısmında yer alan, (Türkçe Çeviri: MyBBKursu.Com, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2015 MyBB Group. ) linklerini kesinlikle kaldırmayınız. Aksi taktirde buna uymayan kişilere kesinlikle destek ve yardımda bulunulmayacaktır.

Konuya Ek Olarak; Ayrıca Aşağıda TR Dil Dosyası ve Güncelleme Dosyası URL Yer Almaktadır

İndirme Adresleri
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst