İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MyBBMod.CoM dan Açıklama

**SaBRoZa**

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Herkese Merhaba

Türkiye’de 1 yıldır desteğini vermekte olduğu MyBB adlı forum scriptinin Türkçe Destek Sitesi olan MyBB Mod sitesini satın almış bulunuyorum.

Sitede benim almamla birlikte yapılacak yenilikler ve gelişmeler hakkında biraz bilgi vereyim. Tam 1 yıl boyunca (biraz daha fazla) MyBB hakkında en özgün makaleleri SoniQuake arkadaşım yazmış üretip Türk kullanıcılara Blog ve Forum üzerinden doküman sağlamış. Aynı özveriyi sürdürmeyi düşünüyorum.

Destek Ekibi kurulacaktır. MyBB Mod dan yönetici başvuruları değerlendirilecektir. Daha güzel sıradışı işler yapmak istiyorum MyBB adına destek vermek istiyenleri MyBBMod.CoM a davet ediyorum.
Son olarak MyBB aleminde senelerdir varım. Kimseyle derdim yoktur. Ben kendi yolumda mybb adına güzel şeyler yapmak için bu siteyi satın almış bulunuyorum. Md de yöneticilk yaptım o sitenin ne zor şartlarda ayakta kaldığını bilen biriyim şuan aktif değil ama yakında yayına gireceklerdir. Onlarada tekrar başarılar dilerim

YAKINDA 1.4 %100 TR ÇEVİRİ PAKETİ YAYINLANACAKTIR.

Aynı şekilde 1.6 ÇALIŞMALARI DEVAM ETMEKTEDİR

Aynı şekilde şuanda sahibi olduğum siteye karşı olumsuz eylemlerde bulunanlar olabilir elbet ben baştan uyarılarımı yapayım. Yapılacak olan o tür eylemlerde huzurumu kaçıran olursa bende yapanların huzurunu kaçırırım. Tehdit olarak algılanmasın herkes kendi yoluna baksın rekabet güzel şeydir.

Herkese sonsuz saygılar ve sevgiler.

MyBBMod.CoM YÖNETİMİ

**SaBRoZa**

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
1.6 sürümü çıksın, desteğe gelirim bende

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Yeni yönetime, Türk MyBBcilere hayırlı olsun. Başarılar.

**SaBRoZa**

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5