İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mybrowsercash

thomashardy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, daha önce verildi mi bilmiyorum, foruma göz attığımda göremedim, reklamlara tıklayarak ve toolbar yükleyip internette surf yaparak para kazanacağınız bir site var, ilgilenen varsa ayrıntılı bilgi verebilirim.
site refli linki: http://www.mybrowsercash.com/index.php?refid=548195 refli linkimden üye olursanız sevinirim ve şimdiden teşekkür ederim.

Siteye benim refden üye olan herkese ödeme alındığı zaman bana kazandırdıklarını geri ödeyeceğim. (Siteye kayıt olduktan sonra "earn money" seçeneğinden "install mybrowsercash" seçerek toolbarı da yüklemeniz gerekiyor Step 1 kısmındaki hata veriyor o yüzden "Im receiving a Corrupt File error!
If you receive a corrupt file error when trying to install the software, please download this version of the software and try running setup again." kısmındakini yüklemenizi tavsiye ederim.) Üye olanlar account id ile birlikte bana pm atsın yada tnrgksn@gmail adresiyle iletişime geçsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5