İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mygrafi.comdan şikayetciyim 1 ay önce teslim edicek işi hep sarkıtıp iş teslim etmedi

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
kıvırtma ? arkadaş lafını bilde konuş ok. kimsenin ne işi kaldı ne parası orda tüm referanslar görünüyor hepsinide tek tek arayıp sor bakalım ki bunu sanamı ıspat edeceğim ? öyle bir zorunluluğum mu var. hala aynı şey işte yalaka oldukca bir insan muhakkak torpili olur biryerde o kişi ordayda bu benim yalaka olmayışımı gösterir ;)

İşi tamamen teslim ettinmi ? iş istenen gibi olmuşmu ?

Mygrafi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hani derler ya ağzı olan konuşuyor... serbestsiniz arkadaş meydan boş istediğinizi yazabilirsiniz ;)

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Meydan boş diye birşey yok. Adam kanitlari koymuş, seninde maşallah dilin baya varmış. Nerede kanıtın arkadaşım? Boş boş mesajlar atıyorsun konuya..

Koy işi teslim ettiğine dair kanıtı, 1 haftada verdiğin işin kanıtını, parayı göndermediği, kaçtığı kanıtı. Bizde gerekeni yapalım. Öyle konuşmakla olmaz. 1 gün içerisinde gerekli kanıtları koymazsan, gereken işlemi hiç çekinmeden yaparım.

Mygrafi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım kime ne kanıtı bekliyorsun sen? gerekeni yap durma ve benim kanıtım sözüm sen nerenden konusuyor nerenden insanlarla anlaşıyor ve nerenden insanları güvendiriyorsan bende oramdam yapıyorum kanıtım budur! adamın yaptığı sahte log bende sana yapayım en alasını ozaman sence adalet yerini bulacakmı ? senmi göndereceksin kalan bakiyemi

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Güle güle arkadaşım sana, ticaret yaparken bi daha logları alırsın hani bakiye olayını. Adam tasarımı alıyor, bakiyeyi vermiyor bi de utanmadan bunun açıklanacağını bile bile konu açıyor.

Tamam buradaki herkes salak, sen akıllısın.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
carizmali arakdaşa gelince sende ön ödemeni geri iste vermessede savcılağa dilekçeni ver alırsın ordan geri.

carizmali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iş 1 haftada istendi mi ?
paranın yarısı verildi mi ?
işi tamamen teslim ettiniz mi ?
Edildiyse nekadar sürede edildi ?
paranın yerısı evet verildi hemde anlaşma saglandıkdan 2 dk sonra verildi
işi tamamen teslim deil sadece ben şunları yaptım die gösteri yaptı
iş tesim hiç olmdıki :)
bilmediğim iş ? bukadar işi senmi yaptın oğuz? işte ne yaparsın herkesin bi çanakcısı bir yalakası var biz yeniyiz ya yasakladılar saolsunlar. çanakcılık yalakalık yapamıyoruz :)

Ekleme: kivancefe demekki yatanlarda var bizimde çok paramız gitti bu işlerden ama tutupta heryere yazmadık öyle bir zorunluluğumuzda yok heryeri ve herşeyi geç yukarda gören biliyor. diğer husus ise benim kiminle nasıl irtibat kuracağımı bana öğretmeye kalkman veya uyarman yersiz müşteri değil kim olursa olsun ki abi, kardeş, hocam kelimeleri gayet mütevazi kelimelerdir.
tutupta heryere yazmadım diyil daha ayzıcam yerler var merak etme o para sana sadakam olucak :)
ama yazmamın nedeni nekadar basit bir kişilige sahip oldugunu göstermek ve senin esnaflık ticaret anlayışın bumu ? ajansım vardiyorsun seninle iş yapanlara şaşıyorum :)

evet zaten css e dökmeden önce resim gösterildi oda onayladı
bana yaptıgın bir tasarım deildi sadece bunları yaptım die 2 resim gösterdin zaten biri berbattı

arkadaşım kime ne kanıtı bekliyorsun sen? gerekeni yap durma ve benim kanıtım sözüm sen nerenden konusuyor nerenden insanlarla anlaşıyor ve nerenden insanları güvendiriyorsan bende oramdam yapıyorum kanıtım budur! adamın yaptığı sahte log bende sana yapayım en alasını ozaman sence adalet yerini bulacakmı ? senmi göndereceksin kalan bakiyemi
ya sen ne utanmaz arlanmaz bir tipsin ? ben sana söz verdigim tarihte ilk taksiti yolladımmı ? evet birde kalkıp sana logmu yapıcam log yapsam zaten sana tasarım yaptırmam gider kendi çabamla yaparım
carizmali arakdaşa gelince sende ön ödemeni geri iste vermessede savcılağa dilekçeni ver alırsın ordan geri.

birazdaha basitleşirse para için deil terbiyesizligi için başvurucam zaten parayıda sadaka verdim :) lazımsa dahada göndereyim ona :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5