İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Myliste demi yalan oldu ?

S

Sporty

Misafir
Adam gibi hitlist kalmadı mylistede reklam dolu bi siteye yönlendirilmiş, sitelerimiz üzerinden para kaznaılmaya çalışılıyor. Yokmu adam gibi hitlist ??

şu siteye yöleniyor: http://www.inclusion.net/

Güzel listeydi yazık etmiş sahibi

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sahibi benim bazı oç lerin yaptığı saldırılar sonucu kapatmak zorunda kaldım

yakında yeni bir sistemle tekrar açacam ayrıca siteyi de sattım o görmüş olduğunuz adres bana ait değil..

S

Sporty

Misafir
h4x0r' Alıntı:
sahibi benim bazı oç lerin yaptığı saldırılar sonucu kapatmak zorunda kaldım

yakında yeni bir sistemle tekrar açacam ayrıca siteyi de sattım o görmüş olduğunuz adres bana ait değil..

Anladım, ozaman allah rahmet eylesin diyelim..

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah daha iyisini kısmet etsin diyelim

Haymac
Jonb

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eğer az reklamlı sade bir toplist arıyorsanız.Sitemize bir göz atın.Kraliste.com olarak buna uğraşıyoruz.

H

hengame

Misafir
o scripti açık vardı hala kullanan siteler var config.php yi alabiliordun onu geçtim bir arkadasım sqlu sildi! site uctu gözümün önünde!

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
hengame' Alıntı:
o scripti açık vardı hala kullanan siteler var config.php yi alabiliordun onu geçtim bir arkadasım sqlu sildi! site uctu gözümün önünde!

Peki siz buna nasil seyirci kaldiniz? :confused:

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hengame' Alıntı:
Bendeki Scriptte e vardı açık ama hepsini yamadım + sux lame.... yazısını okumuştur deneyen lamerler.

Site açık yüzünden satılmadıki :)

H

hengame

Misafir
h4x0r' Alıntı:
Bendeki Scriptte e vardı açık ama hepsini yamadım + sux lame.... yazısını okumuştur deneyen lamerler.

Site açık yüzünden satılmadıki :)

valla denemedim! elime geçti bu scripti kullanacaktım! kullanmadım arkadasda ucurdu siteyi yaması varsa rica etsem yollarmısın msn den yada rapid linki !

msn: [email protected]

iyinetadmin' Alıntı:
Peki siz buna nasil seyirci kaldiniz? :confused:

php den fazla anlamam sizde haklısınız zaten kullanmıyorum yama olursa kullanabilirim!

not: myliste.com un tekrar açılmasını isterim güzel hit gönderiordu :)

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
myliste.com satıldı arkadaşım tekrar açılma gibi bir durum söz konusu değil fakat başka bir isimle başka bir sistem ile açılacaktır

yakında duyurusunu görüp tekrar üye olabilirsiniz eski çıkışları kısa sürede yapacaktır buna emin olun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi