İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mynet Adklik çalışmıyor mu

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Arkadaşlar,
Adklikte mi sorun var yoksa bende mi, sitede reklamları göremiyorum.
Kendi sitelerimde de göremiyorum. Istatistiklere baktım bugun 0 gözüküyor herşey.

Bu durum sadece bende mi yoksa sizde de varmı?

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Iyinet i göze alır isek arada çalışıyor arada çalışmıyor adklik

T

trgy

Misafir
adsmartlink bazen yayınları açıyor bazen kapatıyor ama banner olayını bilmiyorum.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
adsmartlink bazen yayınları açıyor bazen kapatıyor ama banner olayını bilmiyorum.
Profesyonellik bu olmamalı, yani reklam olursa açık reklam olmazsa kapalı onların isteğine göre ? Yayıncı har dakika reklamları kontrol etmeli görünen, aktif mi pasif mi diye.

Virtuozzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Reklamverenler, reklamlarının haftasonu ve gece yayınlanmasını istemiyor olabilirler.

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim sitede bir gariplik var diye dusunup duruyordum. Demekki bunlarin reklam anlayisi ve sunusu bu kadar.. Ne deyim artik..

Pop-up reklam kelime bir turlu olmuyor diyordum. Simdi demekki serverindan veya baska sebepleri var..

Mynet gibi bir referansi olan bu Adklik'in bu sekilde yayincilkarina imkan sunuyorsa, yine eski gunlerine donecege benziyor..

NetWork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Mynet en baştan beri adklik işini yüzüne gözüne bulaştırdı malesef. Uzun süredir hep sorunlu, yada hep bir sorunları var. Ya ödemelerde ya reklam sisteminde yada iletişimde. Ne yazıkki her babayiğidin harcı değil bu ajans işleri.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5