İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mynet Mail Hakkında ???

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çogu yerden mail almıyor 1 gb olsa ne olur. hemen hemen tüm siteler üyelik sistemlerinde myneti kabul etmiyor. bence gereksiz bir site mynet. hiç bir faydasını göremiyorum şahsen.

tabi int sapıkları için kıyak mekan. sohbet odaları ve oyun odaları gereksiz bir çöplük işgal ediyor

MustiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MustiX' Alıntı:
mynet Türkiye de ilklerin başlangıcı bence de ..

mesela ben de ilk mailimi mynetten 99 da almıştım
ilk sitemi mynet hazırsite aracılığıyla yapmıştım..
..

bu işleri Türkçe olarak ilk mynetten öğrendik yani...

mynet.com ve yonlendir.com a tşk!

şimdi ingilizceyi ilerlettik açılıyoruz yabancı sitelere...

bence bedava mail hizmeti sunan en iyi şirket YAHOO!
hotmailin junk mailinden ve Türkiye ye 2 mb sunmasından sinir oluyorum..
gmailde 2 gb yer var ama bazı önemli maillerim için klasör oluşturamıyorum!

en iyi www.yahoo.com

geocities hizmeti hariç!

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben kendi dusuncemi degil mynet'in ilk sahiplerinden birinin ilk zamanlarda birebir konusmamizda yuzume soyledigi bir sozu soylemek istiyorum.
Ben : Biraz fazla cikarci degilmisiniz ?
MyNet Yoneticisi : Bir insan birsey hakkinda yorum yapabilmek veya onu kotuleyebilmek icin once ondan daha iyisine sahip olmali ki onun hakkinda elestiri yapabilsin.

Bu konusma esnasinda mynet su anki binasinin yaklasik 400 metre solunda bir binanin 4 katindaydi ve tek bir odadan olusan bir buro tarzi yeri kullanmaktalardi. Ziyaretcilerine ve misafirlerine kendi demledikleri cayi ikram ederler demledikleri caydanligin rengi acik renkten cok koyu renge bulanmisti.

Sonrasinda ( Mynet 'in bu muhabbetin gectigi insani cok iyi tanirim )

1.) 4 katli bir binanin tamaminin sahibiler.
2.) Mecidiyekoy 'de gezerken reklamlarini kocaman bir boyutta gormeniz mumkun.
3.) Selam alinmiyor. Cunku MyNet ozellikle son 3 senedirli cok daha buyuk bir firma oldu.
4.) Sohbet odasini yasakladi ( mIRC'den girisi ) kendine gore hakli kullanicilarina gore haksiz bir is yapti.
5.) Isterimki MyNet 'te ucretsiz hic email olmasin. Ucretsiz uyeler oyun oynayamasin, sohbet bolumune giremesin. ( Cunku Parali Oldugunda Cok Fazla Kayiplari Olacak. Yani Isterimki Herseyi Parali Yapacak Kadar Gozleri Donsun. Bir Zamanlar SuperOnline 'nin yaptigi gibi )

Su tartisilmaz biz ne kadar webmasterler kullanmasak ve kullanmama taraftari olsakta turkiye de bilgisayar kullanicilarinin %90 'i mynet 'i biliyor ve daha onceden ziyaret etmis.

Iyi calismalar ...

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mynet'in Yeri Baskadır
Zaten 100 mb çoktan herkesin olmuştu
Biraz Zaman Olmussa mail hesabınızın acılmasından artıyor

Mynet Zaten Baslı Basına bir Portal ve Türkiye İnternetinde Kendi Güzel Yer TUtuyor ve Dünya İnternetinde de yeri var..

Fakat Maillleri hiç kullanışlı degil ( Çoğu Üyelik Mailleri Gitmiyor )
Sohbet Odaları Berbat

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mailde En İyi Hizmet Gmail Tabiki :)
Boyut Olarak Mynet'i Solda Sıfır Bırakıyor
Ayrıca Spamları Ayırması ve gelişmiş diger özellikleri sayılırsa Vatandaslarımız Gmail Alsın Derim

Düşünün Hard Disc Olarak Kullanabilecegini bir Mailiniz var :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi