İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mynet ortaklık

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sol üst köşede turuncu bannera tıkla yazıyor zaten gel bana tıkla diye.. ortaya çıkan alanları doldur vs.. al sana satış ortağı oldun.. bu arada eğer satış üzerinden kar payı almak istiyorsan sana mynet'ten ziyade yesil-kart.com u tavsiye ederim.. kolay gelsin..

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satış Ortaklığı Nedir ?
Nasıl Ortak Olabilirim ?
Ne Satarsam,
Ne Kazanırım ?

bu linkler calısmıyor o bakımdan soğol arkadasım.Ne satarsam ne kazanırım muhabbetine bakacakdım ..oda calısmıyor...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mynet'in alışveriş bölümünde satılan malların reklamları senin sitende gösteriliyor.. eğer kullanıcı senin sitende bulunan reklamlara tıklayıp, o maldan alışveriş yaparsa sen komisyon alıyorsun o satıştan.. örneğin ben şu an yesil-kart.com'un satış ortaklığını yapıyorum.. sitemden yaptığım her yeşil kart satışından komisyon veriyorlar.. istediğin türde mal satabilirsin, sadece mynet ile sınırlı değil yani ürün çeşidi.. normal bir alışveriş sitesinden bir şey kazanamazsın gibi geliyor..(yanlışım varsa düzeltin) yesil-kart bence iyi kazandırıyor, onu dene istersen..

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop cok sağol.ama ben olayın mantıgını biliyorum hangi ürün ne kadar kazandırıyor bu önemli bana cazip gelen mail olayı ilede yapabiliyosun (spam sözkonusu değil ) ondan calısma mandıgını biliyorum benim tam sormak istdeğim kullanan varmı ve ne kadar kazandırıyor en fazla hangi katagori kazandırıyor.Yesil-kart olayınıdı kullandım bi ara tekrar thks..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alışverişi ben kullanmadım hiç, açıkçası türk milletinin senin linklerinden tıklayıp direk o maldan alacağına inanmıyorum.. hemen gider fiyat araştırması yapayım ya da diğer sitelere, piyasaya bakayım der.. ben yesil-kart kullanıyorum, 1.5 asgari ücret kadar para kazandırdı geçen ay gayet memnunum ödeme de yapıyorlar.. ama eğer ille de alışveriş yaptıracağım dersen eg-zotik ürünleri tavsiye edebilirim, malum utangacız:)

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dediklerin dogru mail servisinin altına text gider belkin onuda onaylarmı bakıcaz

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yesil-kart ın umurunda değil valla nasıl hit getirirsen getir.. ama diğerlerini bilemem yani..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öyle zaten bunu çoğu kimse biliyor fakat hem deneme şansının olmaması, hem de ingilizce bilmemek insanları bu olaya yönlendiriyor..

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uye oldu m her sattına % 5 komısyon verıyor mantar yanı para kaznadırmaz hepde kendı servislerıne yok asker arkadaşım yok proservis yok hostıng domain yanı hıkaye gini

M

malatyasporlu

Misafir
mynet ürün sattırmıyor olmayan ürünlere komisyon veriyor asker arkadaşım yok sevgili mail 5 kuruş kazandırmaz...

yesil-kart.comda köşeyi döndü vallahi

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
malatyasporlu' Alıntı:
mynet ürün sattırmıyor olmayan ürünlere komisyon veriyor asker arkadaşım yok sevgili mail 5 kuruş kazandırmaz...

yesil-kart.comda köşeyi döndü vallahi

dönsün köşeyi helal olsun bizim de dönmemize yardım ediyor ya ona bak:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5