İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mynet yeni anasayfa tasarımı

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
arkadaşlar mynetin deişkiliği sadece tasarımında değil köklü bir deişiklik var anasayfada ki haberlere bakın anlayacaksınızdır.
daha önceden genel kurmay'a yağ yakıyorlardı ve belli bir kesme karşı savaş ilan etmişlerdi.şimdi ise tam tersi.genel kurmay'ı kötüleyen haber ve yorumlardan geçilmiyor anasayfada
aynı zamanda daha önceden yarı çıplak olarak verdikleri haberlerin aynılarını şuan genel hatları ile kapalı bayanlar ile veriyorlar
who is çektim acaba yönetim kurulumu değişti diye who isde hala kurucusu emre kurttepelinin adı var
anlamadım bu işi :s

PlusBurakk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aramalar falan Google'a çevrilmiş. Google'a satılmış olmasın ?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Google arama sistemini kullanarak google üzerinden tekrar ziyaretçiyi getiriyor ve aramalardan gelme oranını artırıyor. Seo taktiğidir.

Trgy'cığım gerçi birşeyler anladım ama benim anladığımı mı demek istedin tam olarak anlayamadım :)

Ne demek istedin bir örnekle verir misin ?

T

trgy

Misafir
Trgy'cığım gerçi birşeyler anladım ama benim anladığımı mı demek istedin tam olarak anlayamadım :)

Ne demek istedin bir örnekle verir misin ?

Basit bir taktik ile google'a yönlendiriyorsun kullanıcıyı ve sadece kendi aramalarının çıkması olarak ayarlıyorsun ve google'a gidip gelen kullanıcı hem çoğul ziyaretçini artırıyor hem senin sitende arama yapmış oluyor hem de google ile geldiği için sitene + puan kazandırıyor. ;)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Basit bir taktik ile google'a yönlendiriyorsun kullanıcıyı ve sadece kendi aramalarının çıkması olarak ayarlıyorsun ve google'a gidip gelen kullanıcı hem çoğul ziyaretçini artırıyor hem senin sitende arama yapmış oluyor hem de google ile geldiği için sitene + puan kazandırıyor. ;)

Doğru anlamışım ve herkes içinde iyi bir açıklama oldu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5