İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mynet, Yonja'nın yarısını aldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Mynet'in, ABD'li yatırım fonu Tiger Global ile facebook'un yerli rakibi sosyal paylaşım ağı www.yonja.com'un yüzde 50'sini satın aldı.

Bu anlaşma ile Mynet'in, Türk internet sektöründe son dönemde gerçekleşen en büyük satın almalardan birini yaptığı konuşuluyor. Mynet tarafından yapılan açıklamada 5 milyon üyeye sahip yonja. com'un yüzde 50'sine ödenen ücret açıklanmazken, tahminler satın almanın 15 milyon doların üstünde bir fiyatla gerçekleştiği yönünde.

http://www.marketingturkiye.com/Haberler/Detay/?no=9870

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kalitede ki düşüşü görürüz o zaman yakında. yonja.mynet.com yapalarsa şaşırmayın :p

M

Merthan

Misafir
Doğru bir yatırım şekli olduğunu düşünmüyorum şahsen.
Yonja'nın papucu çoktan dama atıldı diye düşünüyorum.

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KAtılıyorum bencede artık Yonja yavaş yavaş tarih olmaya başladı bir başarısız yatırım daha olduğunu düşünüyorum.facebook yonjanın pabucunu dama attı

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
mynet icq ile ortak iş yaptıda ne oldu her işi böyle mynetin

hakan20

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Umarım yonjanın kalitesini düşürmez.Özelliklede mynet anasayfasında reklamını yonjanın yapmaya başlarsa sitede kalite namına birşey kalmaz.Bu arada absürtfriendfinder.com da geçen gün playmate satıldı.Ödenen para 500 milyon dolar.

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
mynet'in elinde yonja.com yapabilecek bir kapasite var aslında, gereksiz olmuş gibi. hele birde yonja.mynet.com olursa ozaman yonja diye birşeyde kalmaz :D

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Arkadaşlar bu tür alımlar alınan sitenin kullanıcılarını kazanmak için yapılır.
Yonja servisinden ziyade, 5 milyon yeni kullanıcı için ödenmiştir bu 15 milyon dolar.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar bu tür alımlar alınan sitenin kullanıcılarını kazanmak için yapılır.
Yonja servisinden ziyade, 5 milyon yeni kullanıcı için ödenmiştir bu 15 milyon dolar.

Aynen, mynette yonjanın devrinin bittiğini biliyor ama öyle büyük bir veri tabanı almıştırki verdiği paraya değmiştir bence...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu alımlar hem yurt dışı firmalarından kalite ve gücünü göstermek için yapılan bir satın almadır bence.

yabancı ülkelerde bu satın almalar cogunluk güç gösterisi ve güven evrmek için buyrun su su yatırımlarla satın alımalr yaptık şeklinde.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
yonjada kalan üyeler artık komple "çapulcu" bir zamanlar arkadaşlarımla haberleşebilmek için girerdim ama zamanla herkes üyeliğini kapattı. artık sadece gereksiz insanlar var. prestij için bile o kadar para verilmeyecek bir site bence. aynı parayla yine prestij yapılacak hemde işe yarayacak kaliteli bir yerleri alabilirdi mynet.

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gene bir işe atıldı mynet buda fıs...gereksiz yatırım bunu yapacağına kendi sitesini geliştirecek yazılımlara yatırım yapsalardı daha mantıklı olurdu diye düşünüyorum.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yonja'nın en berbat kalitesiz ziyaretçi çektiği dönemde aldı tamam hiti çok iyi olabilir ama o hitten hiçbir verim alamaz reklamlar vs. geri dönüşümü sağlıklı olmaz çünkü yonja artık abaza ve çapulcu mekanı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5