İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mynet'ten Aradılar Adklik İçin

radres

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adklik'i sabırla kullanmaya devam ederseniz gerçekten güzel paralar kazanabilirsiniz. Dediklerine göre sistemlerinin belirli bir limiti var, o limiti aştıktan sonra tık ücretleri artmaya başlıyor. Hakikaten de şu an tık başına ortalama 0.12 YTL alıyorum. 0.01'lerden 0.12'ye çıktı. CPM'im ise 1.2-1.3 YTL arasında. Her türlü soruma da anında cevap veriyorlar.

Adsense için site yapmaktansa bu şekilde yapayım dedim ve aylık 1000$'ı çok rahat aşacak gibi görünüyor kazancım hilesiz hurdasız olarak bu gidişle bir aksilik çıkmazsa.

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
0,01 bu ne be :)
Görüyorum ki arkadaşlar 3 kuruşun hesabını yapar olmuşlar =))

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bizde istemezmiyiz google yerıne Turk sponsorlar ile çalışmak ? tabikide isteriz eminim.

Fakat biraz bizim açımızdan bakmalılar. Şartları ona gore duzenleyıp daha yuksek oranlarda vermeliler. Çunku Şuanda google tek tıka mynetın 2 ayda verebılecegını bıle verebılıyor. Kimse babasının hayrına mynet Turk sponsor dıye az verıyor olsada mynet i google a tercıh edecegını sanmıyorum.

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Sadece Fikrimi Beyan Ettim. Tabiki Kimse Fazla Para Kazanmaktan Vazgeçmez.. Kimse babasının hayrina is yapmaz.. Heleki bu devirde.. Ama benim düsüncem su.. Mynet'e destek olduğumuzda ileride gercekten güzel seyler yapabilir..Fakat ilk mesajlarımda belirttiğim gibi..Mynet Hakkında hiçbir bilgim yok.. Ne kadar güvenilir bilemem..Ama Türkiye'de yapilan bütün organizasyonları desteklerim...Belki beni dislayabilirsiniz,Fakat benim karakterim bu.. Kisiliğim bu... Benim gözümde hersey para değiL.. Türkiye bir yerlede iyi bir sekilde haber olduğu zaman, benim koltuklarım kabariyor.. ama kötü elestiriler aldığımız zaman gercekten üzülüyorum.. benim amacım sadece türk işine destek olmak.. Bu mynet olmayabilirde, baska biryerde olabilir...Yinede tesekkürler..

Bu arada belirtmek isterim, Mynet benim basvurumuda kabul etmedi :D

Saygilarimla..

E

edgen

Misafir
Gösterim : 5414
Tıklama: 69
Tıklama Ortalaması : 1.27 %
Ortalama Tıklama Ücreti : 0.12 YTL
Ortalama CPM : 1.54 YTL
Gelir : 8.33 YTL

bence gayet iyi veriyor.bazen 0.15 ytl verdiğide oluyor..biraz sabretmek lazım bence.

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Gösterim : 5414
Tıklama: 69
Tıklama Ortalaması : 1.27 %
Ortalama Tıklama Ücreti : 0.12 YTL
Ortalama CPM : 1.54 YTL
Gelir : 8.33 YTL

bence gayet iyi veriyor.bazen 0.15 ytl verdiğide oluyor..biraz sabretmek lazım bence.

tık nası 0,12 gayte ıyı bence

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5