İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MySQL Phpmyadmin ile dosya çemede Yardım edermisiniz

forsercenk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba

free bir e ticaret scripti kendi imkanlarımla kurmaya çalıştım ama olmadı
ingilizce ama türkçe dil dosyası mevcut program benim istediğim gibi çıkarsa lisanslı versiyonunu alacağım aşağıdaki mesajları bilen varsa yardım istiyorum
veya yardımcı olmak amacıyla ben kurarım diyen arsa o da olur
kurmak isteyene bir kaç eklenti daha yaptırmak istiyorum eğer istediğim gibi çıkarsa

Phpmyadmin ile önce dosya yükle ardından dosya dönüştür ve mysql.php dosyası seçilip git diyorsun ardından alttaki mesaj çıkıyor

#1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '<?php

birde www.pinarbasililar.com domaine tıklayınca aşağıdaki mesajı veriiyor

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2) in /home/www/pinarbasililar.com/includes/database/mysql.php on line 13

Warning: mysql_get_server_info(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/www/pinarbasililar.com/includes/database/mysql.php on line 14
Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2)

MySQL 4.1.18 versiyonum

anlayanlardan acil yardım bekliyorum

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
#1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '<?php

Kodu görmeden bişey söylemek zor, kodda hata var diyor ama nedir söylemiyor.

MySQL e bağlantın başarısız olmuş, mysql kullanıcı adı ve şifresini kontrol etmenin ardından MySQL permissions/izinlerini kontrol et. Bir veritabanına bağlanabilmen için MySQL in izin vermesi gerekiyor.

phpmyadmin mysql veritabanını PHP ile yönetmek için iyi bir program, kullanmanı öneririm.

forsercenk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kodu görmeden bişey söylemek zor, kodda hata var diyor ama nedir söylemiyor.

MySQL e bağlantın başarısız olmuş, mysql kullanıcı adı ve şifresini kontrol etmenin ardından MySQL permissions/izinlerini kontrol et. Bir veritabanına bağlanabilmen için MySQL in izin vermesi gerekiyor.

phpymyadmin mysql veritabanını yönetmek için iyi bir php program, ile kullanmanı öneririm.

kodu görmeden dediniz bu hangi kod isterseniz size özelden gönderebilirim
phpymyadmin mysql veritabanını yönetmek için iyi bir php program ne olabilir

yardımcı olun ilk denemem

forsercenk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mysql HAkkında yardım eden olmayacakmı bu hatayı neden verir

arkadaşlar
yardım eden olmayacakmı
yardımlarınızı bekliyorum

forsercenk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MySQL Phpmyadmin ile dosya çekmede Yardım edermisiniz

Arkadaşlar merhaba,, Kimse yokmu yardım edin lütfen

free bir e ticaret scripti kendi imkanlarımla kurmaya çalıştım ama olmadı
ingilizce ama türkçe dil dosyası mevcut program benim istediğim gibi çıkarsa lisanslı versiyonunu alacağım aşağıdaki mesajları bilen varsa yardım istiyorum
veya yardımcı olmak amacıyla ben kurarım diyen arsa o da olur
kurmak isteyene bir kaç eklenti daha yaptırmak istiyorum eğer istediğim gibi çıkarsa

Phpmyadmin ile önce dosya yükle ardından dosya dönüştür ve mysql.php dosyası seçilip git diyorsun ardından alttaki mesaj çıkıyor

birde www.pinarbasililar.com domaine tıklayınca aşağıdaki mesajı veriiyor

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2) in /home/www/pinarbasililar.com/includes/database/mysql.php on line 13

Warning: mysql_get_server_info(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/www/pinarbasililar.com/includes/database/mysql.php on line 14
Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2)

MySQL 4.1.18 versiyonum

anlayanlardan acil yardım bekliyorum

black1one

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
/var/run/mysqld/mysqld.sock hatası sunucudan kaynaklanan bir hatadır.
sanırım sunucunuzda sorun var..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi