İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mysql Yardimm!!!

fatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar server değişikliği yaptım , ama dblerle ilgili sorunlarım war sitemin dbsi 6mb ve onu atmaya çalışıtığımda time out 300 saniye geçti fln diyo napcam ben 256k adsl le :eek: ????

PHP:
Fatal error: Maximum execution time of 300 seconds exceeded in /usr/local/cpanel/base/3rdparty/phpMyAdmin/libraries/read_dump.lib.php on line 91

ufak boyutlu dbye sahip diğer sitemi attığımda ise şu hatayı weriyo :

PHP:
#1064 - You have an error in your SQL syntax.  Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'DEFAULT CHARSET=latin1' at line 30

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Servera erisim var ise komut satirindan dump etmek fayda saglar.

# mysql DATABASE_ADI < /yol/backup.sql

Veyahut php ayarlarinda max.time 300 den daha buyuk birseye duzeltilmeli.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
FTP'ye gir sql dosyasini upload et direk ftp kokune. Kullanici adin fatih olarak varsayarsak /home/fatih'e yani. Sonra root olarak baglan asagidakileri yaz

# mysqladmin create fatih_fatih (database yaratir. fatih_fatih i istedigin isimle degistir)
# mysql fatih_fatih < /home/fatih/backup.sql (yine database yukarda ne yazdiysan burada onu degistir)

Sonra cPanel -> MySQL Databases kismindan yarattigin database e kullanici ekle.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5