İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mywedding

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H

halilarici

Misafir
Admin mywedding adlı üye nedensiz nedensiz bana -rep veriyor kısa zamanda ilgilenirseniz sevinirim.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Herkes birine eksi rep verme hakkına sahiptir. Nedensiz olduğunu düşünüyorsan bunu o kişi ile konuşmalısın. Her eksi alan gelip buraya konu açarsa işimiz iş.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Biraz alakasız olacak ama konu 10 dakikada 800 kere görüntülenmiş. Bu normalmi anlamadım

H

halilarici

Misafir
Nedensiz veriyor yapmadğım şeyleri sebep olarak yazıyor :s

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Halil kardeşim. Seni çok iyi anlıyorum. Vatan sevgisiyle dolu bir kardeşimizsin. Ama en ufak şeyde galeyana gelme olurmu? Bu vatan 30 kupona alınmadı. Bunu hepimiz biliyoruz. Bazı kişiler yazdıklarına bi kulp bulabilir. Belki haklıdırlarda. Ama sen sen ol soğukkanlılığını her zaman koru. Senin yaşındayken bende çok ateşliydim. Gerçi hala öyleyim. Ama tek bi yere odaklanma olurmu? Bu vatanı kimseye bırakmayız sen içini rahat tut.

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Bence Rep olayı kaldırılsın madem önemsenmiyor. Çünkü alakasız sebeplerden ya da hiç sebep olmadan -rep veren bir çok kişi var..

H

halilarici

Misafir
Tamam ben susuyorum.Yine dikkate alır almazlar orası beni ilgilendirmiyor.Şikayetimi ilettim.İyi akşamlar kolay gelsin hepinize.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Herkes kendisine göre uygun olup olmayan konu da -rep kullanma hakkına sahiptir. Bu hakkı kimseden alamayız eğer ki gerçekten kişisel sebeplere göre -rep kullanımı gözlendiyse yönetime gerekli kanıtlarla birlikte pm atılabilir.

H

halilarici

Misafir
Herkes kendisine göre uygun olup olmayan konu da -rep kullanma hakkına sahiptir. Bu hakkı kimseden alamayız eğer ki gerçekten kişisel sebeplere göre -rep kullanımı gözlendiyse yönetime gerekli kanıtlarla birlikte pm atılabilir.

Bekle sslerle beraber atıcam sana pm.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ozaman bende halilarici dan şikayetçiyim fake şehit konusu açıp haber kaynağınıda göstermediği için - rep vermiştim oda bana neden - rep veriyorsun diye - rep vermiş yani benimkinin nedeni varken kendisi kişisel nedenlerden - rep vermiş bende ssleri koyuyorum bidakka...

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
@mathiaxbars - eğer bu doğruysa kendisi ceza alacaktir. kimse birbirinin mesajini begenmek zorunda degil. ama kimse de birbirine kisisel sebepten dolayi -rep veremez. İtibar puanina onem veren bir forum oldugumuzu bi kac konudan anlayabilirsiniz.

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Ozaman bende halilarici dan şikayetçiyim fake şehit konusu açıp haber kaynağınıda göstermediği için - rep vermiştim oda bana neden - rep veriyorsun diye - rep vermiş yani benimkinin nedeni varken kendisi kişisel nedenlerden - rep vermiş bende ssleri koyuyorum bidakka...

Aslında o sahte haber değildi, sadece bi yanlış anlaşılmaydı, zaten sonradan düzeltildi halilarici tarafından..

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Konu halledilmistir, tartismaya gerek kalmadi daha fazla. İki tarafta hakliydi ve 2 gunluk cezalar verildi. Konuyu kilitliyorum, bundan sonra kişisel -rep verilmez umarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5