İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

N95 veya N96 alacağım.

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Merhaba arkadaşlar.
Başlıkta belirttiğim üzere sıfır ya da ikinci el bir telefon alacağım. İlk tercihim N95 yahut N96.
Ama farklı önerileri olan arkadaşlar varsa da tekliflerini sunabilirler. Hiçbirşekilde ödemeyi önden yapmam söz konusu değildir. Ürün elime geçtikten sonra ödeme Garanti veya İş Bankası yoluyla yapılacaktır. Replika fakat şahıs/firma garantili telefonlar tercihimdir. Maksimum bütçe 175 TL
İlgilenen arkadaşlar lütfen konu altından yazsınlar.

İyi forumlar dilerim...

T

trgy

Misafir
Replika alma. Orjinal al dandik birşey al daha iyi. Alırsan neden replika alma demediğimi gayet iyi anlarsın. :)

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ben iPhone kullanıyorum ama bu telefonu kendim için almayacağım. 2 sene garantili olanlar var replika ürünlerde. Bana onlardan lazım açıkcası...

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Replika bende önermem. Sonuçta sadece dış görüntüsü aynı oluyor ancak içindeki yazılım iğrenç :D Donanım desen bahsetmeye değmez zaten.

navngo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence de her zaman orijinal al. Öyle sanıyorum arkadaş kardeşine annesine falan alıyo :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi