İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

NaberPanpa Üyeye Dikkat

GameStaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aslında bu konuyu açmayacaktım ancak NaberPanpa isimli üye benim için ödeme yapmadı diye - trade de bulunmuş.. Üstelik trade de bulunurken ödeme yapmadı demiş..
Şimdi bana bak NaberPanpa...
http://forum.iyinet.com/ucretli-tas...mail-aktivasyon-yapmadan-sayfa-acilmasin.html konuya bakarsan zaten kendin orda yazmışsın parayı peşin aldım diye.. Ve parayı da sana ben değil bu konudaki aradinmi isimli üye yaptı.. Ben ona paypal yolladım oda senin İşbank hesabına aktardı.. Üstelik bu kişiyle beni sen tanıştırdın..
Ama aldığın ücret karşılığı yapman gereken paneli Cuma gününden beri yapmadın ve ben de bugun sana -trade verip paramı geri istedim...
Şimdi sen benim paramı iade edeceğine birde üstüne utanmadan parayı ödemedi diye bana -trade veriyorsun.. Yazıklar olsun sana..
Utanmaz adam..

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Sizde konuşma geçmişinizin resimlerini paylaşın lütfen.

aradinmi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet adam tam bir dolandırıcı. Bana dedi bir arkadaşım var ödemeyi sana yapsın sende benim hesaba aktar. Kabul ettim sonuçta bu işi yapıyorum. Benimle iş yapanlar beni tanır. Kimseye yamuk yapmadım. Kimsenin ödemesini 1 dk olsun geciktirmedim. Zaten yapamayacağım bir şey için söz vermem kimseye. Adam parayı aldı. Aradan bir kaç saat geçti GameStaL arkadaş benim arkadaşımın işini teslim etmediğini söyledi. Zaten o zamana kadar onunla hiçbir şekilde alış verişte bulunmamıştım. Ben ödemeyi yaptım adama trade verdim. Gel gör ki msn de cevap vermiyor mesajlara. ben yazdım sonra her iki arkadaşı da karşılaştırdım msn de. Zan altında kalmamak için. GameStaL arkadaşımızın aklına benim de art niyetli olduğum düşüncesi gelmesin diye. Adam dedi ben gece yarısı işi teslim edecem. Ama iş ortada yok. kendisi gibi. Bizde - trade verdik. İşe bak ki bana - trade verdi hemen ardından. 330 $ mı çaldı diye. Bize 330 $ ispat etsim and olsun ki ben ona 660 $ göndermezsem benim kadar adi bir insan olmasın. Tek ricamız engellensin. Gerçek adı
nuri yakar bu isme dikkat edin.

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Arkadaş Cumhuriyet Başsavcılığına dilekçe ile natrobin nickli arkadaş tarafından şikayet edildi.
Fakat forumda kanıt gösteremediği için banlanmadı.
Konuyla Yeniçeri nickli Yöneticimiz ilgileniyor.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Kişi hakkında bugüne kadar elle tutulur bir kanıt sunulmadı. Fakat artan şikayet sayıları ve kişinin konuya yaptığı açıklamaların inandırıcılıktan uzak olması nedeniyle süresiz uzaklaştırılmıştır.
Hakkınızı mahkemede aramaktan çekinmeyin. Mahkemeye başvurduğunuz da, kişi hakkındaki tüm bilgiler verilecektir. Geçmiş olsun.
Buradan bir kez daha söylemek istiyorum. Güvenmediğiniz, hakkında bilgi sahibi olmadığınız kişilerle iş yaparken 2 kere düşünün. T.C. kimlik no, cep tel, sabit tel vs.. mutlaka alın..

GameStaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Buyrun size el ile tutulur kanıt.. Ben üzerime düşen görevi yapıp aracı kişinin hesabına paypaldan ödeme yaptım.. Zaten kişi ilgili konuda ödemeyi peşin aldığını belirtiyor..
443c7a62aed1e66.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5