İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nafaka dolandırıcılarının ağına düşmeyin

0
Onaylı Üye
Reaction score
18
Libidosu yüksek beyleri fark eden dolandırıcı kadınlar, saf ama biraz da cinsellik güdüsüne yenik düşen beyleri ağlarına düşürüyor.
Aman ha internetten çok güzel kız düşürdüm sanmayın. Sizi bilerek birileri ağına düşürüyor olabilir.

Olay şöyle gelişiyor
Eşinden ayrılmış bir öğretmen internette takılıyor.
Facebook'tan kendisine arkadaşlık teklifi geliyor ve öğretmenimiz kabul ediyor teklifi. Kadın, öğretmenin köyünden olduğunu söylüyor. Öğretmenimiz karşısındaki kadın ile konuşuyor ve samimiyet iyice ilerliyor. Buluşmaya karar veriyorlar.

Öğretmen komşu ilden kendi memleketine geliyor ve kadın ile buluşuyor. Yemek çay muhabbetinin ardından otele gidiyorlar. Kadınla erkek birlikte oluyor. Birkaç gün sonra da evlenmeye karar veriyorlar.

Düğün yapmadan sade bir nikah merasiminin ardından karı-koca oluyorlar. İmza atılır atılmaz kadın hırçınlaşmaya başlıyor. Adeta boşanmak için elinden geleni yapıyor. Evlilikten bir hafta kadar sonra ayrılıyorlar. Öğretmenimiz nafaka ödemeye mahkum oluyor. Öğretmen henüz olayın farkına varmamışken bir polis arkadaşı kadını araştırıyor ve aslında evli olduğunu ortaya çıkarıyor. Kadın evli ve kocası, kadını başkası ile evlendirip nafakasına konuyorlar. Öğretmen arkadaş mahkemeye veriyor ve şu anda mahkeme süreci devam ediyor.

bu dolandırıcılık yönteminde nikahı bastıktan sonra işler tersine dönüyor. Aslında evli olan bu kadınların mesleği nafaka verecek enayi bulmak ve onları ömür boyu sömürmek.

Nafaka dolandırıclarına dikkat edin.

Son düzenleme:

Pire-Ferhat

0
Onaylı Üye
Reaction score
19
Erkeklerin bazı şeylere düşkünlüğünü fark eden uyanık kadınlar için yeni bir iş kolu oluşturabilecek girişimdir.

teknosayfam

0
Onaylı Üye
Reaction score
86
Libidosu yüksek beyleri fark eden dolandırıcı kadınlar, saf ama biraz da cinsellik güdüsüne yenik düşen beyleri ağlarına düşürüyor.
Aman ha internetten çok güzel kız düşürdüm sanmayın. Sizi bilerek birileri ağına düşürüyor olabilir.

nikahı bastıktan sonra işler tersine dönüyor. Aslında evli olan bu kadınların mesleği nafaka verecek enayi bulmak ve onları ömür boyu sömürmek.

Yuh be bunu da mı iş haline getirdiler. Erkek iffetini korumazsa çok tuzaklara düşebilir.

ADM_iyi

0
Onaylı Üye
Reaction score
39
Bizim memlekette geçtiğimiz hafta bizzat şahit olduğum durum. Ağa düşen de bir beden eğitimi öğretmeni.
Genellikle varlıklı insanların peşindeler. Sosyal medyada kişisel bilgilerinizi kesinlikle paylaşmayın

Özellikle:
Zengin olduğunuzu (Ev, araba, tatil görüntüleri ya da meslek profilindeki bilgiler ele veriyor)
Eşinizle ilgili şikayetlerinizi sosyal medyada ifşa ettiyseniz
Biraz alımsız
Biraz da saftirikseniz
Tam onların ağzına layık bir lokmasınız. Hemen peşinize düşeceklerdir.

seydia

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14

nikahı bastıktan sonra işler tersine dönüyor. Aslında evli olan bu kadınların mesleği nafaka verecek enayi bulmak ve onları ömür boyu sömürmek.

Aslında evli olan bu kadınların ???

Alparslan_Sultan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
39
Önce ahlaki eğitim ardından da caydırıcı ceza ile toplumsal suçların önüne geçilebilir.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
geçenlerde azerbaycanlı bir kadın bu şekilde milyarlarca lira götürmüştü.

marasli-baskan

Onaylı Üye
Reaction score
32
Devlet, seyyar kerhaneye dönen eskortları engellemediği müddetçe bu daha garanti kazanç kapısının da yaygınlaşacağını düşünüyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5