İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Name.TR Domainleri Pek Sevmem Ama... 2 Tane de Bende Var

AfMeSu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
2768.jpg

2767.jpg

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
tamam var da ne olacak bunlar? satıyor musunuz? satıyorsanız kaça? yeni site tanıtımıysa neden burda? yok değilse neden fiyat yok? vs. vs.

T

trgy

Misafir
Bölümün adına bakarsan ve açıklamasına anlayacaksın.

Güzel domainler fakat name.tr nedense benim de pek içime sinmiyor.

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Tr Belgesiz domainlerde en yaygın, tutulan domain uzantı: Gen.TR

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Bende de vardı bu uzantıdan ilk google güncellemesinde pr3 oldu o da büyük ihtimalle alexa derecesinden di. İyi değerlendirilirse sağlam bir domain olabilir.

yamato

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ben tam karar verebilmiş değilim name olsun name.tr olsun...

şansları var, .biz ve .me uzantılarının tasarımciyiz.biz, cevapver.me tarzı reglendikleri gibi, kullanıcılar uyanınca sendeki güzel örneği (vasiyet.name) gibi yaygınlaşmaya başlayabilirler.

bi de ucuzlar keratalar, 6 küsüt tl civarı, öyle kuzu gibi yatıyor jenerikler, şeytan dürtüp duruyo regle şunları diye, kendimi tutuyorum :)

BlaCK_and_WHiTe

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
name.tr'yi google sistemine blog siteler gibi almış bu google açısından hem bir fayda hemde bir zarar.

BlaCK_and_WHiTe

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
açıklarmısın?
Name.tr uzantısını hem google hem de alexa uzantı olarak değil bloglar gibi ayarlamış bu yüzden name.tr açtığınız zaman diğer name.trler sayesinde sitenizin google'a kaydı hızlanıyor tıpkı blogspotlarda olduğu gibi kolay pr alıyorsunuz. Sadece faydasını sorduysan

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
sonradan keşke bulaşmasaydım dediğim domainlerdendi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5