İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Napacuk | Dizi Uygulaması !!

hasnhasan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne yapacağına karar veremeyenlerin sitesi napacuk.com

Mobil uygulamasıyla da kararsızlığınıza kararlılık katacak

Peki napacukta neler var?

Yerli ve yabancı dizi içeriğiyle arkadaşlarınızın izlediği dizileri izlemiyor olsanız dahi anında telefonunuzdan bakıp diziyle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ne izleyeceğinize karar veremiyor musunuz?

Sorun değil. napacukta dizilerle ilgili geniş açıklamalar mevcut.Ayrıca yorum yapma imkanı tanıyan uygulamamız sayesinde önerileri okuyabilir, siz de yorum yapabilirsiniz.

İzlediğiniz diziyle ilgili hiçbir gelişmeyi kaçırmak istemiyorsanız doğru uygulamadasınız.

napacukta ile dizilerinizle ilgili en son haberleri, dizilerinizin fragmanlarını telefonunuzdan sürekli olarak takip edebilirsiniz. Dizilerin yayın tarihlerini de belirten özelliği sayesinde dizi günü misafir derdine son.

Sadece dizilerle mi ilgileneceğiz ?
Tabii ki hayır.

Sabah erken saatlerde işe gitmek için yola çıkarken sıkıcı iş detaylarına boğulmadan telefonunuzdan napacuktaki gününüzü aydınlatacak en sevimli videoları izleyebilirsiniz.

Kitap kurtlarının dünyasına küçük yazılarla göz kırpan napacuktan kitaplarla ilgili önerileri ve özetleri de okuma imkanına sahipsiniz.

Unutulmayan dizi müzikleriyle ilgili öneriler de mevcut olan napacuk ile artık ne yapacağınızı bileceksiniz!

Napacuk; hayatın içinden, okyanusun derinliklerindeki istiridyenin içindeki incileri keşfetmek isteyenlerin uygulaması.

Aşağıdan indirebilirsiniz..

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Günlük hitiniz 1k tekilin altındaysa reklamları azaltın bence biraz üstadım, özellikle anasayfadaki reklamı sinir bozucu buldum.

Tasarım karışık geldi. Yazılarda genelde fazla kısa tutulmuş. İçerik sayfalarındaki reklam yerleşimi güzel. Tv kanallarının günlük programlarını yazarsanız ve android programda sevdiğimiz diziler için hatırlatma (alarm) kurabileceğimiz bir sistem olsa çok daha hitli bir uygulama olabilir. Fikir güzel, projenizi takip ediyorum forumun bir üyesi olarak, başarılar.

hasnhasan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günlük hitiniz 1k tekilin altındaysa reklamları azaltın bence biraz üstadım, özellikle anasayfadaki reklamı sinir bozucu buldum.

Tasarım karışık geldi. Yazılarda genelde fazla kısa tutulmuş. İçerik sayfalarındaki reklam yerleşimi güzel. Tv kanallarının günlük programlarını yazarsanız ve android programda sevdiğimiz diziler için hatırlatma (alarm) kurabileceğimiz bir sistem olsa çok daha hitli bir uygulama olabilir. Fikir güzel, projenizi takip ediyorum forumun bir üyesi olarak, başarılar.

Anasayfadaki reklamı iptal ettim uyarınız için teşekkürler.
Anlaşılmayan yerler neresi acaba söylerseniz hemen düzeltme yoluna gidelim..

Fikrinizi en kısa zamanda yayına koyacağım, tekrar teşekkür ederim sağolun

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Tasarım genel olarak karışık geldi, siteye sayaç ekleyerek ziyaretçilerin il 30 sn de siteden çıkma oranına bir bak üstadım, flash counter iyidir bu konuda sayaç olarak. Gelen ziyaretçi hemen kaçıyorsa tasarımı değiştirmenizi tavsiye ederim.

Ben olsam en sevdiğim dolayısıyla güncel takip ettiğim 4-5 siteye ağırlık verirdim ilk etapta. Dizi fan sitesi kıvamında olur dizilerden güncel haberler vermeye devam edersen sürekli ziyaretçilerin olabilir.

Ekleme olarak şimdi aklıma gelen, dizi fragmanları ve "Dizi yüzleri" bölümü (oyuncu biyografi resim vs) paylaşırsan bunlarda ilgi çekebilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5