İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Naparsın Böylesini ?

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
kürt değil bunlar , bunlar terörist şerefsiz adi insanların internet ayağı.
kürt yapmaz bunu.

wade06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ya hayır site heklenebilir ona bir lafım yok sayfadaki pkk tarafından durduruldu yazısı deli etti beni :mad:

R

RadoyNet

Misafir
Hocam linki kaldırın,reklam yapmayın, yazıktır günahtır.

Must4f4

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.........

Düzeltildi: pkk için ağzımızı bozmaya değmez arkadaşlar sakin olalım.

yemre_61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
geçmiş olsun aynı kişi benım 2 sıtemı hekledı aynısı ındexste aynı

wade06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Reklam değil merak etme bir aya kalmaz tüm nette dolasacak onun adı ... Site hek işlerine girmenin sonu diye ... İndexi istesem suana kadar coktan kaldırırdım ... Ama savcılıga suc duyurusunda buluncam onun için kaldırmadım üşenmicem o mahkemenin sonucunu beklicem ...

@rbak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendilerini insan sananlar ancak hayvandan bile daha alt kademede olan mahlukatlar.
Birde kürt halkı için diyorlar bunlar nasıl insanlar ya :s Kendini insan yerine koyan kürt bunlardan değildir. Herneyse vaktimizi harcadığımıza deymeyecek insanlar.. Umarım birgün belalarını bulur bu ***

Starturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Yaklaşık 3 yıl önce, tv'de nevruz olaylarını izlerken diyarbakır'ın malum yasadışı gruplar tarafından yerle bir edildiğini, polisimizle çatıştığını gördüm. o zamanlar bende hek'e merak sarıyordum, oturduğum yerden kalkarak direk pc'yi açtım diyarbakır siteleri ararken, bir anda diyarbakır emniyet müdürlüğünün sitesinde kendimi buldum ve bir şekilde hekledim ( bknz zone-h kaydı ). Yaptığım doğru birşey değildi yalnız kendimi o şekilde ifade etme gereği duydum nedense. 2 ay sonra evim sivil polisler tarafından basıldı harddiskim alındı, sonuç olarak 3 yıldır dava bitmek bilmiyor. Benim gibi insanları süründüren bu sistem, böylesi insanları ödüllendiriyor. Üniversitede vizelerin ortasında başka odalara alınıp dilekçe imzalatanlar, hakkkımda sosyal inceleme raporu hazırlatıp üniversiteden soğumamı sağlayanların hesabını kim verecek merak ediyorum.
Diyeceğim şu ki açacağın davadan birşey çıkmayacaktır çıksa sürekli uzatıp duruyorlar.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
fatal-err0r u tanırım arkadaşlar , bir arkadaşımın hocası yaşı 28 29 ama insanlık 0 bu adam ile

kesinlikle muhabbet vb. durumlara katılmayın ihanet,şerefsizlik hobileri olmuş.

Starturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
birde utanmadan kaliteli insanların, eski dostlarımın kimliğine bürünüyor. böylesi insanlara itibar etmeyiniz.

eeeql.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5