İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Narcade Flash Oyun Scirpti FULL Özellikleriyle Sadece : 50 TL NELPH / NELBI yapım

NeLph

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

yazmış olduğum Narcade adlı oyun scriptini çoklu ve lisanslı olarak satılığa çıkarıyorum. Script gerek alt yapısı gerekse Site İçi Seo'da yapılabilecek mikro düzeyde bir çok özelliği barındırıyor. Özellikleri saymak gerekirse;

- Klasik oyun scripti özellikleri, oyun ekleme düzenleme silme, kategori, etiket vs vs
- 3d ve flash tarzı oyunları aynı oyun ekleme alanından Upload/Embed/Grap File ve Direkt Link şeklinde eklenebilir
- Oyuna yayımlanma zamanı ataması yapılabilir. Yayımlanma günü gelmedikçe oyun sitede görünmez. (Admin panelde ayrı bölümde dizilebilir ve değiştirilebilir şekilde)
- Oyunlara editör seçimi ve pasiflik özelliği kazandırılabilir
- Oyun eklerken, oyun resminin boyutu ayarlanabilir.
- Sitedeki her oyun be kategori için bambaşka meta şekilleri kullanılabilir. (Oyun ekleme alanında ayarlanmış şekilde)
- Ayrı şekilde sabit bir meta düzenleme kısmı (Oyun için kategori adıda girilebilir şekilde)
- Yorum Sistemi (Admin panelden onaylı). (Admin panelden açık/kapalı olarak ayarlanabilir şekilde)
- Aramaları kaydetme (Admin panelden açık/kapalı ayarı yapılabilir, eklenme şekli ayarlar ile seçilmiş ve detaylı kapsama alınabilir. Ayrıca sürekli aramalara karşı korumalıdır)
- Admin panelden ayarlı reklam alanları ve footer alanı.
- Admin panel kullanıcı adı ve şifre değiştirebilme.
- Yeni bir tema sistemi.
- Cache sistemi (Admin panelden ayarlanabilir)
- Etiket sistemi (çoğu kişi sağlam girecekse sitesinde etiket sistemi kullanmaz admin panel ayarlar kısmına konulan seçenek ile sitedeki tüm alanlardaki etiketler aktif pasif edilebilir)
- Etikete arama değeri ataması yapılabilir. Misal etiket adı ben 10 fırlat . Vereceğiniz değer ile sadece "ben" kelimesi ile arama yaptırılabilir.
- Oynama sayfası seçimi yapılabilir. (Admin paneldendir. İsterseniz oynama sayfası yapmazsınız Oyun Önü sayfasında Javascript ile aynı sayfada oyunu oynatırsınız, isterseniz oyun.php?id=xx , istersenizde oyna/xx.html şeklinde oyunu oynatabilrisiniz. hepsi admin panelden düzenlenebilir şekildedir).
- Scriptdeki url leri hem ID'li hemde ID'siz şekilde kullanabilirsiniz. (Admin ayarlar kısmından istediğinizi seçebilirsiniz.)
- Full css/xhtml tasarım
- Görsel güzel grafikler
- Ajax ile oylama sistemi (yeniden yazılmıştır. tüm scriptlerdeki klasik sistem dışında bir sistemdir.)
- Oyunu .url olarak indirebilme özelliği
- Fazla yorumları ayrı sayfada gösterir
- Favori Oyun Ekleme olanağı. (Üyelik gerektirmez. Ajax ile ayarlıdır)
- Facebook, twitter, email ile gönderme ve Google'a gönderme eklentileri
- Otomatik Sitemap ve RSS
- Admin panel içerisinde Bot
- Script istenilen dile çevrilebilir. Şifreli alandaki kelime çıktıları için ayrıca dil dosyası mevcuttur. Ayrıca sitedeki tüm alanların PSD'leri script dosyaları içinde verilecektir.

şimdilik aklıma gelen özellkler bunlar. dahada gelirse yazarım.

Script Demosu : http://narcade.nelbi.com

Script lisanslı bir şekilde verilecektir. Her site bir lisans ile çalışmaktadır. Lisanslar tarafımdan verilmektedir ve devir edilemez durumdadır. Kişiler domaini devir ederler ise script ve aynı zamanda lisans otomatik devir edilebilir. Yani kimse scripti bir başkasına satamaz.

Scriptte bir lisansın bedeli yanlızca;

50,00 TL 'dir.

PAYPAL ile : 35$

2 Lisansa kadar fiyat 50,00 TL'dir. 3 ve sonrası için fiyat 25,00TL.

Ödemeler : Garanti Bankası / TEB / PAYPAL

Not : İleriki zamanlarda, script için extra tasarımlar satışa çıkarabilme, tasarımları ayrıca satabilme, gerektiğinde scripte monte edip satabilme ve script ile ilgili herhangibir kampanya yapabilme hakkımı saklı tutuyorum.

İleriki günlerde, NeLph ve Onarcade script kullanıcıları için NARCADE scriptine geçişlerini sağlayacak convert sistemi yapılacaktır. Convert tarafımdan yapılacak olup, 25,00TL ek ücrete tabidir. NeLph scriptini kullanan kişiler hiçbir copyright kapsamına bakılmaksızın bu scripte geçişi sağlanacaktır. Zaten NARCADE scriptinde diğer ücretli scirptlerde olduğu gibi copyright linki bulunmamaktadır.

Scriptin tüm hakları NELPH / NELBI yapım 'a aittir.

msn/mail : [email protected]

robertrendek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Arkadaşlar herkese tavsiye ederim lbugüne kadar kullandığım en güzel oyun scripti arkadaşta çok destek oluyor diğer satıcılara benzemiyor herkese şiddetle öneririm ....

gokhan025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam slm ben bir adet oyun scripti alacam. msnyi ekledim ama hep çevrimdışınız. Acil Dönerseniz sevinirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5