İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nasıl bir bilişim firması?

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ülkemizdeki en büyük firmalardan biri turkticaret.net ama bakın nasıl hizmetleri var, toplamda 1.170.152 adet birmilyonyüzyetmişbinyüzelliiki adet arama motoruna kayıt servisi, üstelik bunu 2 dakikada yapıyorlar, merak ediyorum neden kendi siteleri için yapmıyorlar bunu... Dahada çok merak ediyorum dünyada 1 milyon değil 100bin arama motoru bulsunlar ben tüm domainlerim için hiçbir işe yaramayacağını bilsem bile alacağım o hizmeti.
Nasıl bir spamdır nasıl bir anlayıştır anlamak mümkün değil. Ya bunlar çok saf yada ülkedeki herkesi keriz yerine koymayı görev edinmişler.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neden her zaman ufak bişey görünce presto edersiniz bilmem türkticareti yıllardır kullanıyorum gayet güzel size şu bölümü okudunuzmu diye soru sorcam

S. Sitemin arama motorlarına eklendiğini ne zaman göreceğim?

Sitenizi bir arama motoruna, rehbere veya link sayfasına başarıyla kaydettikten sonra sitenizi ekleyip eklememek o sitelere kalmıştır.
burda bunuda demiş garanti verilmiyor belirtmişler okuyan kişinin işine gelmiyorsa almasın o paketi zorlama yokki gayet acıklama etmişler üyeliginiz varsa ordan bakın dün bakmıştım daha belirgindi nereye eklenmiycegini nereye eklenceginizi anlatiyor vede belirtmiş eklemiyebilirlerde sitenizi diyor

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eğer her arama motoruna kayıt için 2 dakika harcadığınızı ve 1.170.152'ye yakın arama motoru, rehber ve link sayfasına kayıt yaptırdığınızı düşünürseniz, 2.340.304 dakikanızı başka bir ifadeyle 1.625 gününüzü alacak bir işten söz ettiğimiz anlaşılır. Bu kadar süreyi harcamaktansa, TURKTICARET.NET ile olarak arama motorlarına kayıt olun.
Ne Sallamış Amcamlar 1625 Gününüzü Alcak.
Bu Resmi Dolandırıcılık Olsa Gerek.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Neden her zaman ufak bişey görünce presto edersiniz bilmem türkticareti yıllardır kullanıyorum gayet güzel size şu bölümü okudunuzmu diye soru sorcam

S. Sitemin arama motorlarına eklendiğini ne zaman göreceğim?

Sitenizi bir arama motoruna, rehbere veya link sayfasına başarıyla kaydettikten sonra sitenizi ekleyip eklememek o sitelere kalmıştır.
burda bunuda demiş garanti verilmiyor belirtmişler okuyan kişinin işine gelmiyorsa almasın o paketi zorlama yokki gayet acıklama etmişler üyeliginiz varsa ordan bakın dün bakmıştım daha belirgindi nereye eklenmiycegini nereye eklenceginizi anlatiyor vede belirtmiş eklemiyebilirlerde sitenizi diyor

Sende kanıyorsun buna .. E güzel ne diyelim

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kanıyorum olayı degildir burda adamlar belirmiş garantisi yok demiş demekki ilgimi cekmedi almadım o paketi zorlama yok yani acıklamalı bir yerleri oldugu halde presto etmesi leke düşmesi kötü insan emegi kolay elde edilmiyor mesela bakın benim magazada ürünler var fakat cok nadirde olsa depoda yada gelirken fabrikadan özürlü oluyor o anda elimde bitane var müşteri o anda o güzelmiş bakabilirmiyim diyor ve satış müdürü hemen özürlü o diyor müşteri bile bile alıyor yada almıyor neyse cok yazdım gece oldu cıkıyorum anlatmak istedigimi iş yeri olanlar anlar

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Neden her zaman ufak bişey görünce presto edersiniz bilmem

Bu forumun asıl konusu web ve internetin biraz teknik olan bölümleri, manikür, pedikür sitesi protesto edilmiyor, pek de etik olmadığını düşündüğümüz bir davranış protesto ediliyor. Sabah başlayıp akşama kadar süren nasıl kız tavlanır muhabbetlerinin diğer başlıkları kapatması da bizi bayıyor.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Kanıyorum olayı degildir burda adamlar belirmiş garantisi yok demiş demekki ilgimi cekmedi almadım o paketi zorlama yok yani acıklamalı bir yerleri oldugu halde presto etmesi leke düşmesi kötü insan emegi kolay elde edilmiyor mesela bakın benim magazada ürünler var fakat cok nadirde olsa depoda yada gelirken fabrikadan özürlü oluyor o anda elimde bitane var müşteri o anda o güzelmiş bakabilirmiyim diyor ve satış müdürü hemen özürlü o diyor müşteri bile bile alıyor yada almıyor neyse cok yazdım gece oldu cıkıyorum anlatmak istedigimi iş yeri olanlar anlar

Zaten bu paketi alanın aklından zoru vardır ya da işi bilmiyordur. Eğer kazanılan emekte insanları kandırmak varsa o insan insan değildir zaten.. Ki bahsi geçen konu da buna eş değerdir..

İş yeri bağlantısı saçma olmuş ama vel hasıl kelam Tticaretnet uzak durulması gereken firma..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bu kadar parayla bir şirket bu kadar dandik nasıl yürütülür diye ders açılmalı Türkticaret için üniversitelerde.

Alexis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Sitenizi bir arama motoruna, rehbere veya link sayfasına başarıyla kaydettikten sonra ...

benim de dikkatimi bu çekti 1 milyon arama motoru yoktur ama bu ifadeye göre link rehberleri, dizinlere ekliyorlar. Dizin siteleri de epey çoğaldı bu günlerde.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bitanem adli kulllanici farkli biseyden bahsediyor daha dogrusu konuyu tam cozememis.

Arkadaslar, 1milyon tane arama motoru olmadigini ayrica olsada domain kayitindan sonra turkticaretin bunun icin ozel bir caba harcamadigini harcasada farketmeyecegini ifade ediyorlar.

Bitanem ise turkticaretin gercekten boyle bir islem yaptigini zannediyor ve kayit edilip edilmemesininde aramamotorlarinin kanaati ile ilgili oldugunu dusunuyor.

kisaca farkli seyler tartisiliyor.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu forumun asıl konusu web ve internetin biraz teknik olan bölümleri, manikür, pedikür sitesi protesto edilmiyor, pek de etik olmadığını düşündüğümüz bir davranış protesto ediliyor. Sabah başlayıp akşama kadar süren nasıl kız tavlanır muhabbetlerinin diğer başlıkları kapatması da bizi bayıyor.

Nedense üye oldum olalı benim yazılarıma bir eleştiri halindesin edebilirsin dogal halin fakat o dedigin kız tavlama ben acmadım o baslıgı dikkatini cekerim bir bayan olarak diger bayanlari savunmak istedim gelelim turkticaret olayina
Bana göre türküyemizde en iyi yer olarak görüyorum tabiki sizlere göre ufacık seylerde bir sorun arayanlarda ayrı bir konu sizlerin işlerini merak ediyorum acıkcası loi evet ben orda şunu dedim inanmış olsaydım o paketi alırdım dedim anlamiyorsunuz savundugum arama motoru degilki adamların detayını göz ardı etmenizdir size bir soru yurk dışından aldık domain diyelim cekti aldı nasıl mahkemeye vercen gelek türkiyeye baska bir yer izliyorum forumda elimden aldı diyolar öyle bir yeri mahkemeye versen boş cıkan ama turkticaret bunu ederse avukata veririm dolu cıkarım vede adamların yanlısını görmedim asla bana göre saglam size göre degil size göre zaten türkiyede saglam yok ne diyelim artık

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yıllardir profesyoneller Turkticaret.Net i kaliteli firma sınıfına koymazlar . Türkticaret.Net i uzun süre savunan insanlarda Profesyonellestikce Türkticaret.Net ten uzaklasirlar . Bitanem kısacasi zamana ihtiyacin var

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam o konuda haklı olabilirsibiz belki zamanı gelcek bende başka secim etcem ama sectigim yer yurt dışı olmaz neden bunu diyorum 6 yıl önce ben ismini vermiycem bilinen iyi bir yerden aldım tabiki dil bilmiyorum bilen arkadaşa ayarlattım gün geldi sahız elimden aldı benim emailimdekini ondaydı epey bir süre sonra ingilizce kelimeyle baş vuru etttim geri aldım sonra biri atmış başka biri buda oda almış bunun neresi güvenli acaba gelelim turkticarete bir arkadaş domain sifresini sitesini caldırdı ben direk arattim ve adamlar bir kac soru sordu ve haklıya hakını verdi yani elimizin yetişebilcegi şey diyorum gerci konuyu acan arkadaşımız arama motoru denemişmi denemide bir sonuç almamışmı almadan nerden bilyor gibi bir çok sorum var iyinet in saplondaki presto ederken elinizde delir olmadan etmeden lafı ister istemes aklıma geliyor diger bir konuda bu forumda acılan her konu bilgim ilgimi cekiyorsa yazarım aynen birinin yazdigi gibi geyik yerine herkes yaziyor ama ben örnek etmiş ben anlatcaklarımı anlattım sizlerden ricamda yazışırkende saygılı olalım

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Tamam o konuda haklı olabilirsibiz belki zamanı gelcek bende başka secim etcem ama sectigim yer yurt dışı olmaz neden bunu diyorum 6 yıl önce ben ismini vermiycem bilinen iyi bir yerden aldım tabiki dil bilmiyorum bilen arkadaşa ayarlattım gün geldi sahız elimden aldı benim emailimdekini ondaydı epey bir süre sonra ingilizce kelimeyle baş vuru etttim geri aldım sonra biri atmış başka biri buda oda almış bunun neresi güvenli acaba gelelim turkticarete bir arkadaş domain sifresini sitesini caldırdı ben direk arattim ve adamlar bir kac soru sordu ve haklıya hakını verdi yani elimizin yetişebilcegi şey diyorum gerci konuyu acan arkadaşımız arama motoru denemişmi denemide bir sonuç almamışmı almadan nerden bilyor gibi bir çok sorum var iyinet in saplondaki presto ederken elinizde delir olmadan etmeden lafı ister istemes aklıma geliyor diger bir konuda bu forumda acılan her konu bilgim ilgimi cekiyorsa yazarım aynen birinin yazdigi gibi geyik yerine herkes yaziyor ama ben örnek etmiş ben anlatcaklarımı anlattım sizlerden ricamda yazışırkende saygılı olalım

Alan adı kullanımı uluslar arası bir konudur, turkticaret.net den aldığın alan adı ile godaddy den aldığın arasında bir hak farkı yoktur. Alacağın sonuçlar yasallık bazında değişmeyecektir. Hatta ve hatta turkticaret.net kısa bir zaman öncesine kadar reseller olarak alan adı satıyordu.
Boş konuşmamak için cevap yazmadım şimdiye kadar ama bilmeni isterimki bizim gerçek işimiz bu, arama motorları konusunda kendime güveniyorum ve o hizmeti alan bir müşterim var yani sonucuda elimde.
Tıpkı imzandaki gibi önyargı kötü birşeydir.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki o paketi alırken okumadınızmı adam garanti vermiyor ben sahsen asla almam arama motorunu tutturabildigi yere ekletcek zaten bir cok yer var onlarda ekliyor neyse ya tek savunan benim benim bir bagım var sanılcak sonra madur olan varsa geçmiş olsun

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Yazdıklarını anlamakta güçlük çekiyorum, dolayısı ile anlayamıyor olabilirim aynı zamanda benide anlamadığını düşünüyorum.
Ben öyle bir hizmet almadım ancak alan bir müşterim var buda daha önce sorduğunuz sorunun cevabı yani alınan hizmeti biliyormusunuz diye sormuştun onun cevabı, "okumadınızmı? okuduk. anlamadınızmı? anladık." bu böyle sürüp gidecek bir durum değil sen etik olarak buluyorsan ben bulmuyorum seni rahatsız eden bir durum olmadığına göre karşı çıkmanda yersiz.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Nedense üye oldum olalı benim yazılarıma bir eleştiri halindesin edebilirsin dogal halin fakat o dedigin kız tavlama ben acmadım o baslıgı dikkatini cekerim bir bayan olarak diger bayanlari savunmak istedim gelelim

Sana a konusunu, b konusunu sen açtın diye birşey yazmadım. Seni eleştirmek istesem, ingilizceden türkçeye çeviri yapan programlar gibi yazmanı eleştirirdim, çünkü çok bozuk bir Türkçe ile yazıyorsun. Türkçemizde bir sürü fiil varken sen sürekli " etmek" i kullanıyorsun, hayatımda ilk kez bu kadar Türkçeyi mahveden bir dil kullanımını sende gördüm. Senin yazılarını okumamak için yasaklı listeme ekliyorum, fakat forumu üye girişi yapmadan da takip ettiğim için mecburen yazılarını okumak zorunda kalıyorum. Türkticarete sahip çıktığın gibi dilimize de sahip çık.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunları yazan sizdiniz

Engel etmekde de serbestsiniz i harfi ı harfi bir alışkanlıgımdır konu dışına geçen laflar aranırsa bende siz için çok hata bulabilcegime emin olabilirsiniz bu konu başlıgından ayrılıyorum

M

maiL

Misafir
allaha şükür hiçbir alışverişim olmadı. sanırımda bu firmadan hiçbir şekilde alışverişimde olmaz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5