İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nasıl bir host almalıyım?

Cango

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günlük 15k ya yaklaşan hiti olan bir sitem var ve giderek hit artıyor. Yabancı hostumda sorun çıktı çıkacak diye düşünüyorum. Tahminime göre 1 aya kalmaz günlük 25k ları göreceğim. Sitem wordpress(10 tane kadar eklenti var,optimizasyon yaptım sayfa hız skorum 93%. resimlerim hep low. Tek sıkıntım anlık ziyaretçi sayımdaki git geller ve anlık ani yükselişler). Bu hiti kaldıracak ne şekilde bir host/vps veya başka bir seçenek seçmeliyim. Sitemi açtığımda suspend göreceğim diye bekliyorum her an. Böyle bir korku yaşamayacağım bir host öneriniz var mı :)

Ayrıca serverlerle ilgili teknik bilgim yok. Alacağım host cpanelli litespeedli olmalı. Kendim panelden girip domainimi veritabanımı mailimi eklerim gerisini bilmem karışmam:)

Bana tavsiyede bulunabilecek bilgili arkadaşların yardımını bekliyorum.

Cango

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu günceldir.

Yardımcı olabilecek bir fikir verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5