İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nasıl dısarı acarım

nonamez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaslar google reklamını tıkladıgımda nasıl dışarı açabılırım aynı sayfadan devame dıyor

SoS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayrı sayfada actiramiyorsun yani target=_blank olmuyo :)

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunu yapabilmenizi sağlarım ama aynı sayfada açılmassa google sizinle yaptığı anlaşmayı fesheder.

yapabileceğimin kanıtı olarak da;

www.soyagaci.gen.tr deki zirve100ün bannerına bakabilirsiniz.
normalde aynı sayfada açar hatta reklam çıkartır. ama nedense benim sitede reklam da çıkartmıyor aynı sayfada da açmıyor.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nonamez' Alıntı:
Arkadaslar google reklamını tıkladıgımda nasıl dışarı açabılırım aynı sayfadan devame dıyor

direkt atılırsınız aman deyim yapmayın.
kesin kurallar arasında yeni sayfada açmayacaksınız reklamları hatta google panelinden aldığınız kodu hiç bir şekilde değiştirmeyeceksiniz.

saygılar..

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayın ReferXchange bu formu cidden iyi idare ediyorsunuz.
sizi takdir ediyorum.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün, 15:53 <<< sizin mesaj gönderdiğiniz zaman bu (özel mesaj) benim buraya yazdığım zamana bakar mısınız?
kesinlikle bilmediğimiz iletişim şekilleri var. yabancısı olduğumuz iletişim şekilleri

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TRinsanRehberi' Alıntı:
Bugün, 15:53 <<< sizin mesaj gönderdiğiniz zaman bu (özel mesaj) benim buraya yazdığım zamana bakar mısınız?
kesinlikle bilmediğimiz iletişim şekilleri var. yabancısı olduğumuz iletişim şekilleri

gözümüz armut toplamıyo kardeş,
para almıyorum belki ama mesajları tek tek okuyorum. normal bir kullanıcı olarak belki herkesi memnun edememiş olabilirim.
Ama moderatör olarak işin hakkını vermeye çalışıyorum..

sağolasın bu arada..

saygılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi