İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nasıl Hayat ...

AnNoX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kızı ara ben züğürtüm bugün o yüzden yarın gidip mekanlarda gezip tozmak istemiyorum. İstersen buluşmamızı erteleyebiliriz veya bana ayak uydurup da bir yerlerde sıcak bir şeyler içip kös kös milletin içinde oturmaktansa romantik bir yürüyüş yapabiliriz, soğuktan ellerin üşürse de benim ellerim ısıtır dersin.
Bu sana ne kazandırır:
a. Sandığının aksine karizmayı çizmez aksine romantik adam muamelesi görürsün.
b. kız ona karşı dürüst ve açık olmandan çok hoşlanır ve ona karşı hep böyle olmanın hayali ile olduğu yerde ağzı kulaklarına varır (yanlıs anlama genel için konusuyorum)
c. Güzel bir yürüyüş yapar romantik bir hava tadarsınız ki bu şekilde geçen bir günün ardından senden uzaklaşmak kıza daha zor gelecektir

Tabii 2. bir seçeneğin de var. Evde kimse olmayacaksa kız da sana güveniyorsa eve davet edersin ona yemek hazırlayacağını söyleyerek. Uyduruk da olsa onun için bir sofra hazırlaman onun ayaklarını yerden kesecektir :)

Son ve sıkıntılı şık: baba çapkınlığa çıkacağım ama param yok dersin :) Anında kredi hizmetinden faydalanırsın :)

MsiDestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sevindirik İçelim sabaha kadar 50 lira ver ablasını da sana yapayım :hmmm::hmmm:

Sonuç : halamlara yemeğe gittik :D sonra ayrıldık bu daha eğlenceli oldu

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
aşk olmasın buzullar erisin

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
aşk boş ya abi kızlar diyince aklıma şunlar geliyor
anlamsız tripler, saçma tavırlar, tartışmalar, saçma hareketler, çocukca düşünceler
çoğaltabiliriz

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
iyinet izdivaç yuvası oldu iyimi :)

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
aşk boş ya abi kızlar diyince aklıma şunlar geliyor
anlamsız tripler, saçma tavırlar, tartışmalar, saçma hareketler, çocukca düşünceler
çoğaltabiliriz

Haklısın ama son 4 senedir sürekli iş, sürekli iş nereye kadar. Sanırım artık bi bayan bulmanın vakti geldi. Tamam kızlar çoğu zaman çekilmiyor ama bi zamandan sonra insanda sevmek sevildiğini bilmek istiyor. Çoğu zaman tartışmak bile güzel oluyor (dozu tutturulduğunda) Sanırım vaktim geldi. İyinet ailesi olarak bi göz gezdirelim ve hayırlı bi kısmet bulalım bana, bekarlıktan çok sıkıldım :kızdım: :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
ben yeni tatile çıktım 2 yıl sürdü ömrüm gitti be :D kafam rahat şimdi :D tavsiye ederim dul kalmak güzel

sevindirik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
23 - 24 girecem iki ay sonra.

Ohooo daha çok gençsin kardeşim sen. İlla ki boşluğunu hissettiğin sevgiyi bulursun.

ben yeni tatile çıktım 2 yıl sürdü ömrüm gitti be :D kafam rahat şimdi :D tavsiye ederim dul kalmak güzel

Sana katılıyorum sanırım :ağla: Yenilen kazıklardan sonra insan hafifliyor sanki. Bir süre yalnız kalmakta fayda var.

Gerçi benim için bu süre doldu, artık aşk zamanı :peh: Aşk olmasa da olur sevgiye de razıyım bu yaştan sonra :hasta:

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
herşey kısmet varsa kısmetinde çıkıp geliyor olmadık anda hayatına ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5