İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nasıl ölmeyi tercih edersiniz?

Nasıl ölürsünüz?

• Boğularak

Kullanılan: 4 36.4%
  • Yanarak

Kullanılan: 1 9.1%
  • Elektrik Çarpılarak

Kullanılan: 2 18.2%
  • Kan Kaybından

Kullanılan: 4 36.4%

• Kullanılan toplam oy
    11

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Merhaba,

Hepimiz en nihayetinde Hakkı Rahmetimize kavuşacağız. :melek: Justin Bieber'ın büyüdüğü, milenyumda doğan çocukların boyumu geçtiği, hatta ve hatta Murat Boz'un sarkık memeleri ve dökük saçları bu sürecin hızla geçtiğini göstermektedir. :ağla:

Her neyse, ölmeden evvel nasıl ölmek istediğinizi sorsalar, hangisini seçerdiniz? :kızdım:

BuRacK

1
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aralarında en anormal olmayanı, kan kaybıydı. Bende kan kaybını oyladım. :D

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
İlk bakışta kan kaybı iyimiş gibi dursa da kan kaybı sebebi ne? Mesela biri boğazınızı kesebilir, kan kaybından ölebilirsiniz? Ya da önce tek tek parmağınızı ve sonrasında kolunuzu bacağınızı kesebilir. Yine kan kaybından ölürsünüz. Buna biraz açıklık getirilmesi gerekir [MENTION=4697]Ovetto[/MENTION]

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Küçük toplu iğnelerin vücudunuza batırılması suretiyle uzun vadede kaybedeğiniz kan sebebiyle ölmenizdir. Lütfen seçimlerinizi bunu göz önünde bulundurarak yapınız.

İlk bakışta kan kaybı iyimiş gibi dursa da kan kaybı sebebi ne? Mesela biri boğazınızı kesebilir, kan kaybından ölebilirsiniz? Ya da önce tek tek parmağınızı ve sonrasında kolunuzu bacağınızı kesebilir. Yine kan kaybından ölürsünüz. Buna biraz açıklık getirilmesi gerekir [MENTION=4697]Ovetto[/MENTION]

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Küçük toplu iğnelerin vücudunuza batırılması suretiyle uzun vadede kaybedeğiniz kan sebebiyle ölmenizdir. Lütfen seçimlerinizi bunu göz önünde bulundurarak yapınız.

Buna diyecek tek birşey var;
uuu beybi. :)

O zaman bende "Elektrik Çarpılarak" diyorum hiç değilse ölürken bir hareket gelir hayatıma.

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bilgisayarla alakadar mesleklerimiz olduğu için elektrik çarpılarak dedim, realist olmak lazım:)

aslında artık her yerde statik elektrik var ve çok iyi korunuyor elektrik bulunan bölgeler, yani pirize fiş takmadan pirize elektrik gelmez yani aktif olmaz, çocuklarınız bırakın parmaklarını soksunlar hiçbirşey olmaz. (böyle bir bilgiye sahibim ama ben bile sokmuyorum parmağımı pirize falan:)) Bu bilgiyi niye verdim ya?

halilarici2

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
50 tane şişi böbreklerime yiyip kafamdan kızgın lavların dökülüp dişlerimin tek tek çekilip gözlerime sokulmasını isterdim. O tercih yok :(

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Bilgisayarla alakadar mesleklerimiz olduğu için elektrik çarpılarak dedim, realist olmak lazım:)

aslında artık her yerde statik elektrik var ve çok iyi korunuyor elektrik bulunan bölgeler, yani pirize fiş takmadan pirize elektrik gelmez yani aktif olmaz, çocuklarınız bırakın parmaklarını soksunlar hiçbirşey olmaz. (böyle bir bilgiye sahibim ama ben bile sokmuyorum parmağımı pirize falan:)) Bu bilgiyi niye verdim ya?

Bu bilgi vermen iyi oldu aslına bakarsan. Böyle olduğunu bilmiyordum. Elim prize değecek diye korkardım hep. Artık gönül rahatlığıyla prize dokunabilirim.

Ovetto sen nasıl ölmeyi tercih ediyorsun ?

http://www.dailymotion.com/video/xe3g9j_olum-olum-dedyyyn-nedyr-ky-gulum_music

Şakalar espiriler bir yana. Allah kimseye acılı ve zamansız ölümü nasip etmesin. Bu konuyu açmaktaki maksadım her ne kadar espiri içerikli de olsa, geçen gün denize gittiğim zaman, boğulan bir çocuğu gördüm. Şükür ki kurtuldu. İlk yardım yaptı cankurtaranlar, bende keyfi yerine gelsin diye elini tutup biraz sohbet ettim. 13-14 yaşlarında bir kardeşimiz. Ağzıda iyi laf yapıyor. Adı Burakmış. Sohbet sohbeti açtı, bi baktım iyinet üyesi caliente çıktı. Ben kendimi tanıtınca çok sevindi. İkimizde şaşırdık. Seneye denize gitmeden ona yüzme öğreteceğim hususunda söz verdim.

Buda böyle bir anımdı. Kısacası, boğulmak kötü bir durum. Yanmayı anlatmak bile acı verici. İğnelerin batması sonucunda yaşanacak kan kaybının acısını, poponuza vurulan 1 adet iğneninkiyle ölçün. Elektrik en mantıklı geliyor, çünkü yüksek voltajda kısa sürede ölünebilir. Bunun için hepinizi elektrikli vefata davet ediyorum.

KurnazayRap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yoksa katilcilik oynayıp kurbanlarını seçtikleri tercihlere göremi öldüreceksin? :hönk:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5