Nasıl Yapılır?

Selim96

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
20 Ocak 2019
Mesajlar
103
Reaction score
41
Konum
Erbil
Günlük koşuşturmalar içinde hayatın çok ta hızlı olduğunu pek fark edemiyoruz. Gündelik yapılan işler çok arttığı için, karşımıza çıkan problemler de artmaktadır. İlk defa karşılaştığımız sorunların çözümünde ya da ilk defa kullanacağımız cihazlarda acaba nasıl yapılır sorusunu kendi kendimize soruyoruz. İşte tam bu noktada internet dünyası devreye girmektedir.

Hemen hemen hepimizin elinin altında bulunan bilgisayarlar ya da akıllı telefonlar vasıtasıyla merak ettiğimiz konuların nasıl yapıldığını bulabiliriz. Birçok web sitesinde olduğu gibi iyinet.com webmaster forum sitesinde de nasıl yapılır bölümü bulunmaktadır. Merak ettiğiniz bir çok konu başlığını bu bölümde bulabilir ve gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

Merak edilen konular kadar, teknik olarak içinden çıkamadığımız konularda da internet üzerinden arama yaparken nasıl yapılır diye yazıp arıyoruz. Bunun dışında, çok basit gibi gördüğümüz birçok konu hakkında da internet üzerinden arama yapmaktan kendimizi alıkoyamıyoruz. Hatta en basit işlerden biri olan saksıda çiçek ekmeyi dahi nasıl yapılır diye merak edip internetten arıyoruz. Kısaca bildiğimiz ya da bilmediğimiz birçok konuda internet üzerinden arama yaparak işimizi halletmeye çalışıyoruz.

iyinet-nasıl-yapılır.png


Bazen çok iyi bildiğimiz bir konuyu, acaba başkaları nasıl yapıyor diye merak edip arıyoruz. İnsanlık hali olur ya, bizden daha iyi bu işi yapanlar olabilir. Onların tekniklerinden yararlanmak için yine internet üzerinden o işin nasıl yapıldığını merak edip arama yapıyoruz. Aramalarımızın büyük çoğunluğunu bir işin nasıl yapıldığını öğrenmek için yazıyoruz. Sonuçta teknik ya da bilgilendirici bilgilere ulaşabiliyoruz.

İnternet üzerinden bir işin nasıl yapıldığını öğrenmek zor değil belki ama bir işin en iyi nasıl yapıldığının cevabını bulmak biraz zordur. Bu noktada kaliteli sitelerden yardım almakta fayda vardır. Bir işin nasıl yapıldığını merak ediyorsunuz ve bu işin en iyi nasıl yapıldığını merak ediyorsanız, iyinet.com/forum sitesinde nasıl yapılır Bölümüne giderek aradığınız konuları bulabilirsiniz.

Webmaster forum sitelerinde oluşturulmuş olan nasıl yapılır bölümleri, özellikle webmasterların internet dünyası ile merak ettikleri birçok konunun cevabını içermektedir. Grafik tasarımından, web site kodlamaya; blog nasıl yazılırdan, SEO nasıl yapılır konularına ve daha birçok alt başlıkta konuları bulabilirsiniz. Siz de webmaster dünyasına ait merak ettiklerinizi bu kategoride bulabilir ya da paylaşmak istediklerinizi iyinet üyeleri ile paylaşabilirsiniz..
 
Son düzenleme:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst