İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Nasıl yapsam acaba_

eflatun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
Adsense'ye kayıtlı oldugum site şuan aktif değil adsense kodlarını başka site açtım onda kullanıyorum birde bi başka site açtım ondada kullanıyorum.
Şimdi ben 2 siteye daha ekleyecem bu hesaptakı reklam kodlarından ancak ileride ayracagım yani 2 ci bi hesap açıp son eklediğim 2 siteyi diğer hesap reklam kodlarını koyacam Allah muhafaza ben 2 ci hesabı açmadan banlansam benim halim nolur.Yane
adsenseye kabul edildiğim site ole duruyo reklam kodu felam yok
sonra eklediğim sitede var 2 tanede,şimdi 2 tanede geçici eklesem nolur ileride son eklediğim 2 siteyi başka hesaba alabilirmiyim?
Karışık oldu galiba az..
:D

Arayan Adam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım bayaa bir karışık olmuş.
Yazının ortalarında durdu benim beyin :)

eflatun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesaj Düzelt yok galiba
Şimdikısaca şöle olay:
Adsenseye cccc1.com sitesiyle uye ooldum kabul edildim yane belli zaman o sitede reklam yayınlamadım sonra 2 ay yayınladım.Sonra bir başka site açtım bu sitede ve ondan sonra birbaşka site oldumu 2 site bu sitelere adsense hesabımdan reklam kodlarını koydum, hala 2 sitede reklam var.

Şimdi ben 2 site daha açacam ama şöle bişi aklıma geldi Allah muhafaza banlanma olursa şimdi benim tüm sitelerim mi reklamlara yasaklı olacak yani ben bu yeni açacagım 2 siteye reklam koysam birkaç ay sonra şuanki hesap yerine yeni açacagım birbaşka hesapiçin bu son 2 siteden birini başvuru için kullanabilirmiyim ve ilk hesabımdakı reklam kodlarını koysam veya koyabilirmiyim ve banlandıgımda yeni hesap açmadan ilk hesapta 1 hesabı açtığım cccc1.com ve ondan sonraki 2 adres ve son 2 adresle 5 site ediyor bunların hepsimi reklama yasaklı olur?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi