İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

NAT arkasındaki kullanıclar ve reklam

N

nesticus

Misafir
Merhaba,

Benim bir web sitem var günlük 1000 tekil hit alıyor, ancak sorun şu ki bu site bir ünivresitenin öğrencileri için tasarlanmış ve ziyaretçilerin yüzde 95i kampüsten bağlanıyor, öğrencilerin en fazla gezdikleri yere ise kampüs dışından bağlantı izni vermiyorum, zira orada öğrenci fotoğrafları ve bilgileri var...

Ziyaretçiler NAT arkasında olduğundan 10.xxx.xxx.xxx gibi adresleri var ama dışarıdan hepsi bir IP gibi görülüyor..

Google Adsense koydum, ama bir ay geçmeden banlandım, benim tahminim aynı IPden tıklandığı için geçersiz tıklama saydı, gerçi çok komplex algoritmaları var benim bildiğim kadarıyla, tam olarak şundan diyemiyorsun..

Neyse, bu site aslında tam (özel) üniversite öğrencilerini hedefleyen birisi için çok güzel reklam yapacak yer.. hatta şimdiye kadar üniversite içinde reklam falan aldım tabi ama benim niyetim dışarıdan alabilmek...

Size sorum, ben nereden reklam alabilirim, benim derdimi kim anlar?
(Bu soruyu reklam al-sat'a atacaktım ama sorunlu bir duyuru oalcağı için önce buradan sorayım dedim, yardımlarınız için şimdiden sağolun..)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5