İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Natro Hosting Saldırı yedi!

aytuggg

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu biraz hortlamis ama natro da 3 yildir barinana domainlerim var ve 1 kere bile kesinti , aksaklik vs olmadi

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu biraz hortlamis ama natro da 3 yildir barinana domainlerim var ve 1 kere bile kesinti , aksaklik vs olmadi

sana denk gelmemıs o saldırı anı demekkı benım cok acıl 2 domaınımın dnsını degıstırmem gerekıyordu 8-10 saat gıremedım
normalde de natro'da ki domainlerime falan fazla gırmem fazla domaınım yoktur şans işte işim oldugu zamana denk gelmişti :)
fakat genel itibariyle natro iyi bir firma

Türkiye'de kim ne derse desin internete bu sanal dunyaya gereken onem verılmıyor . TTnet'in TurboADSL'e gecmesıyle olmuyo bu işler ( hoş geçtilerde gorduk turbo mu kağnı mı )

Bilgisayar ve Programlama üzerine kişiler yetşitiren okulların gelişen internet teknolojisine ayak uydurması gerekmektedir. Secmelide olsa bu konular hakkında baslangıc sevıyesınde bılgı verılecek sekılde dersler ayarlanmalıdır sonrasında kişinin ilgisini çekerse bu yolda zaten arastırmaları dogrultusunda kendısını gelıstırecektır . Belki ilk etapta cok cok ıyı guvenlık elemanlarımız olmayacak fakat bıryerden baslanmalı bu ıse ABD'de Rusya'da devlet desteklı elemanlar yetıstırılıyor bizse burda bu işten anlamayan dc'ları bilişim suçlarından bi haber olan avukatları yargıyı tartışıyoruz :)

thereX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Holokost;
8 - 10 saat olayı ne zaman oldu ? :)
Orda DC'de, 2 Co-Location'ım var. Ben pek rastlamadım..

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu kadar uzatmanın ne alemi var hala anlamıs degilim herkes saldırı alabilir :) kesintilerde olabilir neti bu hale getirenler utansınlar saldırısız net olmaz :) bilişim suclarıda olmasın :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5