İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İkinci El Navking MAXI-M

navngo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satılık Navking MAXI-M

navking-maxi-m-web-500x500.jpg

350 TL

PM atınız ltfen...

T

trgy

Misafir
Arkadaş hatasını anlamış ürünü koymuş. Gereksiz yorumları sildim. Hayırlı satışlar.

mhmt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Ürünün fiyatının yüksek olmasının sebebi ekstra hafıza kartı + kılıf vb. hediyeler mi vermeniz ?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ürün az önce 200 tl miydide mesaj düzenlenip 350 oldu yoksa benmi yanlış gördüm? Turgay mesajları silmeden önce 200 olarak gördüm diye hatırlıyorum ama. Bu fiyatıylada 2. el için pahalı gibi.

T

trgy

Misafir
Alacak kişi araştırsın öyle alsın. Ne yapabilirim şimdi ürünü ucuz sat mı diyeyim.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Ürün az önce 200 tl miydide mesaj düzenlenip 350 oldu yoksa benmi yanlış gördüm? Turgay mesajları silmeden önce 200 olarak gördüm diye hatırlıyorum ama. Bu fiyatıylada 2. el için pahalı gibi.

Pahalı olacak tabi millet ondan uyanık çıkınca durum değişti. Şimdi kimsenin onunla işi olmasın istiyor. Hani nerde cep telefon numarası, hani nerde mail adresi...Pm atsan satıldı diyecek zaten ya da bulur bir yerden sana satar.
Neyse ben olsam konuyu kitlerdim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5