İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ne bu ?

Mr-styL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
$ikayetten oturu haksızlıktır bir nevi..

Link değişim bölümünde akıllının birisi ile link değişimi yapıyorum hoş guzel fakat sabah 10 arası forumda online olan şahıs aksam 7 civarında link leri eklemedini yazıyor sebep: görmemis bende resim çektim linklerin var olduğuna dair sonra kodlarını sildim'ki o eklememi$ diye budan doğal ne olabilir? fakat buradaki admin RedHack uyeliğine ban atmıs linkler yok diye :) e arkadaşım benim ekledigim pr 3 kaliteli bir site ben ekliyim o eklemesin ustune ban yiyim ?

bahsi gecen konu

http://forum.iyinet.com/link-degisim/111967-pr3-siteden-minimum-pr2-lerle-link-degisimi.html

sozde nick; onur245

Not: :) konuyu açan ben değil o ilk bizler ekleriz. link i o onaylarsa ekler kendine

herif eklememi$ bende sildim burda cok sacma bir ban var..

acaba sarho$ken mi attı banı.

neyse iyi forumlar.. ciao

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
o konuyu atlamışız normalde onun link değişimi yapması yasak. ilk mesajı attığında uyarsaydın daha güzel olurdu.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Mesajınızı iki kez okudum. Yalnız bir şey anlamadım. Lütfen Türkçe-yi düzgün kullanarak yazmayı denermisiniz?

Ben böylece sizi daha iyi anlayabileceğim.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerizekalı isen ne yapabilirim arkadaşım .)

en üstte yazdığın mesajı 3 kez üstüste okudum ve arkadaşıma katılıyorum.
Türkçe yi doğru düzgün kullanırsanız derdinizi daha iyi anlatabilirsiniz.

$ türkçede sadece "amerikan para birimi dolar'ın işareti" olarak bilinir.
$ikayet değil de Şikayet ile başlarsanız ve aynı şekilde devam edebilirseniz
biz TÜRKÇE OKUYABİLEN VE YAZABİLENLER daha iyi anlayabiliriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi