İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ne İyinet Güvenim Kaldı Neden İyiniyete !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheRmzn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Millet bizi dolandırıyor siteniz üzerinden ne yöneticilerin bir sesini çıkardığı var ne bişe yapdığı sadece kanıt diyorlar kanıt.

Yani kanıt olmayınca gereken yapılmıycakmı ?

Anlaşılan tek bir siteye güvenmek kalıyor oda yöneticilerin ağır basdığı üyelerin hakkını koruduğu sayfa.

http://forum.iyinet.com/istek-sikay...is-hazirsistemler-com-dolandirdi-vip-uye.html

Ben bu arkadaşa bu parayı ne helal ediyorum burnundan fitil fitil çıkar inşallah.Anam hasta dedi dolandırdı başkasının botunu geldi sattı bana Haram zıkkım olsun.Öbür tarafda 2 elim yakasında olacak.

Telefonları arıyorum ne açma ne bişe 5 dk sonra arıyorum başkasıyla konuşuyor.

HAZİRSİSTEMLER.COM VE BU ŞEREFSİZ ABDULLAH DENEN İSMİNİ TAŞIMASINI BİLMEYEN ŞEREFSİZ

Bu saatten sonra ne iyinet'le işim olur neden internette iyiniyetle.

OnurStyle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Merhaba sinirlisiniz anlıyorum ama söyle düşünün

ben bir adam öldürsem kanıt olmadan beni içeri atabilirlermi ? öyle düşünürseniz biraz olsun anlarsınız bizleri.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ya da ben çıkıp TheRmzn beni dolandırdı desem seni banlasalar doğru mu olur?açtığınız konuda sizin haklı olabileceğinizi yazmıştım.haklı olduğunuza da inanıyorum ama tecrübesizliğinizin kurbanı olmuşsunuz.bundan sonra daha dikkatli olmalısınız bence.en azından msn kayıtlarını tutun makbuz ya da internet bankacılığından ayrıntı çıkarın ya da elinizde bulundurun.

olayın iyinetle ya da başka bir siteyle alakası yok.başka bir platformda olsanız yine aynısı olacaktı eminim.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Tabiki kanıt istencek burası internet , her önüne gelen herşeyi söyleyebiliyor.Varmı kanıtınız ?

Unutmayın hukukta aksi kanıtlanana kadar herkes suçsuzdur.

Ayrıca görende yıllardır bu forumun müdavinisiniz sanır :D

0nur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Elinizde kanıt yoksa yapılabilcek birşey yok geçenlerde bende dolandırıldım verdiğim işin karşılığı parayı alamadım. sağlık olsun demekten başka yapılcak birşey yok umarım çok fazla para kaptırmamışınızdır.

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
ne bu şiddet :) millette yazmıyor ya bu dolandırıcıdır diye :)
kanıtları verin gerekli işlem hemen yapılır.

TheRmzn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam 1 ay boyunca oyaladı 2-3 günlük olay degil makbuzu saklıyım.

Anam menenjit yok hastanedeyim ağlıycam kardeşim pranı fazlasıyla yollıycam şimdi telide açmıyor.Şerefsizlik moda olmuş..

Hazirsistemler.com bunlardan uzak durun diyorum...

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Menejit genelde cocuklarda rastlanır diye biliyorum ,ama işte insan bu gibi durumlarda şüphelenemiyor:( Şüphelensede karşı taraf profesyonel oldugundan milyonda bir annemde görülmüş diye bile inandırablir :kızdım:
Neyse geçmiş olsun

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
şikayet edilen kişiye iyinet yönetimi ulaşabildimi?

TheRmzn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yetkili : Abdullah ACAR
Telefon : 05453296458
E-Mail : [email protected]

V.İ.P üye iyinet Normal üye olsa bulamaz derim fakat v.i.p üye durduk yere verilmez İllaki bağlar vardır.Telefonu açmıyor.Ama tanıdıklarına açıyor çünkü rast geldim meşguldü.

Bu saatten sonra 20 tl geçdim inanın Adam anasını katıyor Annem hastanede. botu sonra atıcam birde botu öğrendimki botu başkası yapmış buda ondan çalmış veya almış millete satıyor..

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bahsettiğiniz üyenin Son Aktivitesi: 01 Kasım 2010 21:14

Ve kimse bizim babamızın oğlu değil. İkametgahla üye almıyoruz foruma. Alsakta elinizde hiçbir belge, kanıt veya benzeri olmadan size ya da bir başkasına vermeyiz.
Dolandırıldınız, kandırıldınız vs... Bunu iyinet'e, yöneticilere veya herhangi bir platforma mâletmeye ne hakkınız var? Ne sanıyorsunuz burayı? Webmaster kahvesi mi?

Konuyu başından beri takip ediyorum ama OnurStyle cevap verdiği için müdahale etmek istemedim. Fakat yeter...

Varsa kanıtınız konuyu report ederek ulaştırın, gerekli işlemleri yapalım. Yok eğer bir belge, kanıt, log vs mevcut değilse elinizde; kafanıza göre dilediğiniz isimleri, platformları karalamaya bir son verin. Buna hakkınız yok çünkü.

İyi forumlar...

T

trgy

Misafir
Yetkili : Abdullah ACAR
Telefon : 05453296458
E-Mail : [email protected]

V.İ.P üye iyinet Normal üye olsa bulamaz derim fakat v.i.p üye durduk yere verilmez İllaki bağlar vardır.Telefonu açmıyor.Ama tanıdıklarına açıyor çünkü rast geldim meşguldü.

Bu saatten sonra 20 tl geçdim inanın Adam anasını katıyor Annem hastanede. botu sonra atıcam birde botu öğrendimki botu başkası yapmış buda ondan çalmış veya almış millete satıyor..

Vipt üyeliği herkes parasını verip alabilir. Özel kişilere verilmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5