İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ne kadar eder?

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önceden emlak dükkanımızdan kalan bir domain var. Dükkan çok tan kapattık ama domain duruyor. 1000 YTL yazdık fiyatı :))
akyaka emlak google de yazdığınızda üçüncü çıkıyor.
Sizce ne kadar para eder? Ben daha önce hiç domain satmadım...
Domain: http://www.akyakaemlak.com

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
O kadar değeri olduğunu sanmıyorum günde kaç kişi akyaka emlak diye aratıyor? Hiti nedir sitenin?

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Valla para etmez dicem ayıp olcak :D domain ismini sorgulatıyorsun ve googleda 3. sırada çıkıyor.

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Valla para etmez dicem ayıp olcak :D domain ismini sorgulatıyorsun ve googleda 3. sırada çıkıyor.

Bence ayıp olacak bişi yok sormuş madem doğru cevap vermek lazım. Para etmez bin ytl ye değil 100 ytl ye dahi satılmaz. Zira hangi domaini kendi adı ile aratsan o sonuçları verir. Bin ytl etmesi için farklı özellikleri olması gerek. Mesela daha genel güzel jenerik bir isim, PR değeri, hit vs.. gibi. Bunlardan birisi yada birkaçı duruma göre fiyatını bir katından binlerce katına kadar etkileyebilir.

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cevaplar için teşekkür ederim, siteyi satarsam tabiki Akyaka daki emlakçi ye satarız...ama 100 YTL' ye yazık. Çunku Akyaka da o kadar ki çok emlakçi var ilk sayfaya google çıkmak zor oluyor. Köyümüz küçük emlakta para kazanmak mümkün değil ama millet açıyor dükkanları, neyse dursun böyle, satmayım hiç o zaman...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5